У ТРЦ NEO PLAZA переїхав «Правобережний» ЦНАП

У ТРЦ NEO PLAZA переїхав «Правобережний» ЦНАП - фото 1

У Дніпрі працюють два ЦНАП. Один знаходиться на лівому березі, а другий - перебував у приміщенні мерії. Тепер правобережний ЦНАП "переїхав" в оновлене приміщення в ТРЦ "NEO PLAZA" за адресою: м Дніпро, вул. Марії Кюрі, 5, 2 поверх (кінцева зупинка 1го трамвая).

Прийом документів там проходить як онлайн, так і по електронній черзі. Надають до 300 найрізноманітніших послуг.

«Є послуги в сфері реєстрації прав на нерухомість, в сфері реєстрації юридичних та фізичних осіб підприємців, земельних відносин, будівельних відносин, довідка про склад сім'ї. Оформлення ID-паспорта або для виїзду за кордон почнуть видавати з листопада місяця», - говорить керівник центру надання адміністративних послуг Олена Огієнко.
«Це спрощує "роботу" звичайної людини з органами місцевої влади. Це замовляє адмінпослуга. Є певний час на реалізацію цієї послуги. Тобто немає необхідності бігати по кабінетах. Ти прийшов, подав заявку через електронну чергу. Ця заявка відпрацьовується державними або місцевими чиновниками. І потім ми отримуємо результат адміністративних послуг», - говорить секретар міської ради Дніпра Олександр Санжара.
«Ми дуже раді, що саме в нашому торгово-розважальному центрі NEO PLAZA відкрився Центр надання адміністративних послуг правого берега. Відтепер наші гості зможуть не тільки «пошопилась», смачно пообідати, відвідати кінотеатр, але і вирішити свої питання в ЦНАП. Запрошуємо всіх в новий ЦНАП в ТРЦ NEO PLAZA», - говорить представник ТРЦ Олена ДЕШИН.

Реклама

Раніше ми писали про те, що на Дніпропетровщині за програмою "Велике будівництво" реконструюють 4 стадіони.

Реклама