Бельгія та Латвія відкрили кордони для українців

Фото: Аvianews - фото 1
Фото: Аvianews

Українці знову зможуть подорожувати до Бельгії й Латвії.

Бельгія та Латвія стали знову відкритими державами Євросоюзу для всіх типів подорожей українців. Про це пише "Європейська правда".

«Бельгія відкрилася для всіх типів подорожей українців згідно з рекомендацією Ради ЄС», — повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Згідно з інтерактивною картою МЗС України, для подорожі до Бельгії потрібні такі документи:
- діючий біометричний паспорт громадянина України для виїзду за кордон (термін дії якого повинен перевищувати дату вашого запланованого виїзду з Бельгії на 6 місяців);
- документальне підтвердження мети вашої поїздки (карту резидента країни Євросоюзу або вид на проживання, резервування готелю, запрошення бізнес-партнера і т. д.);
- підтвердження вашої фінансової спроможності;
- поліс медичного страхування, який визнається на території країн Євросоюзу.

Крім того, за 48 годин до прибуття в Бельгію слід заповнити форму Passenger Locator Form (PLF).

Для в'їзду в країну необхідний негативний ПЛР-тест на коронавірус, зроблений не раніше, ніж за 72 години до прибуття в Бельгію, сертифікат про вакцинацію, що підтверджує повну вакцинацію, або сертифікат про одужання, повідомили на сайті МЗС України.

Латвія внесла Україну до "зеленого" списку країн, мешканцям яких дозволено в'їзд із туристичною метою. З 17 липня до Латвії можна в'їхати за наявності негативного тесту на COVID-19 або сертифіката про вакцинацію. Про це йдеться на сайті латвійського Центру профілактики та контролю захворювань.

Щоб в'їхати до Латвії українцям потрібні:

- заповнена перед поїздкою онлайн-форма;

  • - негативний ПЛР-тест не пізніше 72 годин/антиген-тест не пізніше 48 годин/довідка про перенесену хворобу/сертифікат вакцинації (вакцини, визнані ЕМА або ВООЗ; після курсу має пройти 14 днів).


Результати тестів не вимагатимуть у дітей до 12 років.

Реклама

Реклама