"Батьківщина" починає збір підписів за проведення земельного референдуму

"Батьківщина" починає збір підписів за проведення земельного референдуму - фото 1

Щоб Центральна виборча комісія його оголосила, необхідно 2 мільйони підписів.

Їх три місяці будуть збирати ініціативні групи, які "Батьківщина" зараз формує в місцевих радах.

«Це нормальний процес спілкування влади з народом, коли народ може сказати своє слово з приводу того, що відбувається. Закон, який запропонований, не просто суперечить будь-яким принципам стратегічного бачення побудови аграрного ладу, а знищує аграрний лад, він забирає у нас з вами землю», — говорить народний депутат України від ВО "Батьківщина" Вадим Івченко.

Запропонований земельний законопроєкт, на думку членів партії, передбачає, що максимум 1,5 тисячі осіб заволодіють усіма чорноземами країни. І це будуть не національні фермери, а корпорації з великими доходами, з яким селянин не зможе конкурувати на аукціонах.

«Коли йде війна, в світі насувається економічна криза, вигідно реалізувати нашу землю буде неможливо, і тому це абсолютно точне підтвердження що це схема, для того щоб прибрати до рук все, що погано лежати в нашій країні», — впевнений глава дніпровської організації ВО "Батьківщина" Мгер Куюмчан.


Мгер Куюмчян додає: люди проти продажу землі. За словами політика, це не тільки дані соціологічних досліджень, а й інформація від партійців, яких тільки в Дніпрі понад 10 тисяч. Дніпровська "Батьківщина" в 2017 році вже збирала підписи проти ринку землі — тоді ініціативу підтримало 250 тисяч городян.

«Якщо є бажання, також поставити свій підпис і висловити свою позицію щодо того що референдум повинен відбутися, також запрошуємо в міську організацію "Батьківщина"», — говорить Мгер Куюмчан.


Номер телефону гарячої лінії: 0800400210 (дзвінки безкоштовні).

Ольга Михайлова

Хотите получать оперативные и важные новости? Подписывайтесь на наши каналы в Telegram и Youtube, страницы в Instagram, Facebook и Twitter. А также вступайте в нашу группу на Facebook: там вы имеете возможность размещать собственные новости.

Реклама