АЗС, бренд одягу та фотостудія: який бізнес можна знайти на дошках оголошень у Дніпрі?

АЗС, бренд одягу та фотостудія: який бізнес можна знайти на дошках оголошень у Дніпрі? - фото 1

Вартість готового бізнесу стартує від 100 тисяч гривень і досягає сотень мільйонів. При цьому економісти радять не поспішати переоформляти на себе документи та зайнятися вивченням справи.

Бізнес в Україні переживає нелегкий час. Всьому виною пандемія коронавірусу та карантин, який прийшов із нею. Тому на онлайн дошках оголошень раз у раз з'являються повідомлення про продаж приватної справи. Купити охочі можуть готовий бренд одягу, будівельний магазин, кав'ярню і навіть інтер'єрну фотостудію. Журналіст 34 телеканалу дізнався, який ще бізнес пропонують дніпрянам, а також наскільки вигідно його купувати.

ПРОПОЗИЦІЇ. У Дніпропетровській області охочі можуть придбати готовий бізнес на будь-який смак. Ходовий "товар" — невеликі кав'ярні та острівці в торгових центрах. Однак є підприємства значно масштабніші. Наприклад, вирощування рослин методом гідропоніки. За словами продавця, основні переваги цього бізнесу — можливість одночасно культивувати різноманітні культури: м'яту, зелену цибулю, салат, петрушку, кріп, базилік, щавель, коріандр і редис. Коштує гідропонний бізнес понад 21 млн гривень.

«Автономно-автоматична робота гідропонних систем дозволяє цілодобово вирощувати майже будь-яку рослинність. Також є система підживлення коренів і застосування поливу для вирощування більш "примхливих" культур: тюльпанів, конвалій, підсніжників», — описує товар автор оголошення Арам.

Вкластися жителі області можуть і в мережу автозаправних станцій. Три з них знаходяться в Кривому Розі, одна — в Апостолово, ще дві — в Херсонській області. Обійдуться охочим вони в 139 млн гривень.

«Офіс знаходиться у Кривому Розі, нафтобаза — в передмісті Кривого Рогу. Всі ліцензії живі, підприємство робоче. Боргів і судових рішень немає, кредити є, але на момент продажу корпоративних прав все буде погашене або враховане в ціну», — розповідає журналісту 34 телеканалу автор оголошення Вікторія.

У селищі Обухівка, яке знаходиться у 22-х кілометрах від Дніпра, продається база відпочинку. На березі Орелі на території в 0,85 гектара встановлені невеликі котеджі. Поруч із ними — альтанки та мангали. Вартість бази — 5,5 млн гривень.

«На території знаходяться чотири будиночки. Власники використовували їх для себе. Також стоїть корпус радянської побудови. Є всі комунікації», — ділиться з нами продавець Армен.
АЗС, бренд одягу та фотостудія: який бізнес можна знайти на дошках оголошень у Дніпрі? - фото 155949

У Дніпрі можна купити інтер'єрну фотостудію
Фото: favorestudio.com

На дошках оголошень можна знайти й більш скромні з точки зору ціни пропозиції. Майже в центрі Дніпра за 222 тисячі гривень можна придбати інтер'єрну фотостудію. У двох залах обладнані дев'ять локацій для найрізноманітніших творчих завдань. У вартість входять реквізит, предмети меблювання, кондиціонери, а також студійне освітлювальне обладнання.

Вкластися можна і в екологічно чистий бізнес. У Дніпрі за 166 тисяч гривень продають бренд дизайнерського одягу з натурального льону. У вартість входять склад із виробами, лекала, технологія виробництва, фірмовий стиль, рекламна продукція, а також сторінка в соціальній мережі.

«Магазин працює з 2016 року. Середня ціна виробів для продажу: від 800 до 1400 гривень. У вартість включена й база постачальників тканини. Причина продажу — запуск напрямку, який вимагає від команди 100 % часу. Вести цей бізнес не вистачає ресурсів», — уточнила нам авторка повідомлення на дошці оголошень Оксана.

РИЗИКИ. Як кажуть економісти, купівля готового бізнесу — це ризик. Він може приховувати проблеми, про які покупець спочатку нічого не знає. Щоб себе убезпечити, експерти радять вивчати справу з юридичної та економічної сторін.

«Може з'ясуватися, що у бізнесу є борги, або були порушення, які згодом призведуть до штрафних санкцій. Готовий бізнес вимагає ретельного аналізу й вивчення — що теж коштує чималих грошей», — пояснює журналісту 34 телеканалу економічний експерт Михайло Крапивко.


Раніше ми писали, що Дніпропетровська область увійшла в ТОП-10 регіонів України, в яких легко вести бізнес.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор

Реклама