Артем Довбик став найкращим гравцем УПЛ у 2021 році

Артем Довбик. ФОТО: Дніпро-1 - фото 1
Артем Довбик. ФОТО: Дніпро-1

Нападника "Дніпро-1" Артема Довбика було визнано найкращим гравцем Української Прем'єр-ліги за 2021 рік.

Нападник "Дніпро-1" Артем Довбик став найкращим гравцем УПЛ за підсумками 2021 року. Про це повідомляє офіційний сайт клубу.

Переможця визначили за підсумками голосування, у якому брали участь футболісти та тренери Української Прем'єр-ліги. Ця нагорода вручається вже не одне десятиліття. З 1995 року газета "Команда" проводила голосування щодо визначення кращого футболісту року. Після того, як видання перестало випускатися, це опитування стало проводити портал "КАМАНДА1 zbirna.com".

Згідно з правилами голосування, журналісти сайту опитують по 16 представників кожного клубу (15 футболістів та головного тренера). Опитані обирають трійку найкращих гравців року – за перше місце надається три бали, за друге – два бали, і за третє – один бал.

В результаті нападник "Дніпра-1" Артем Довбик став 20 лауреатом в історії. Футболіст набрав 245 очок (32 відсотки від усіх балів). На перше місце Довбика поставили 54 респонденти, на друге – 29, на третє – 25. Загалом за нього проголосувало 108 респондентів – 42 відсотки від загальної кількості. Зокрема, більшість гравців "Дніпро-1" проголосували саме за Артема (40 балів). "Олександрія" та "Рух" також серйозно оцінили внесок українського гравця – 34 та 28 балів відповідно.

Друге місце у голосуванні посів минулорічний лауреат півзахисник Динамо Віктор Циганков, а третє – його одноклубник Микола Шапаренко.

Раніше ми писали про те, що Артем Довбик став найкращим гравцем "Дніпра-1" у 2021 році.

Реклама

Щербачов Андрій
Щербачов Андрій Редактор сайту 34.ua. Більше 10 років пишу у блогах про лондонський Арсенал. Люблю писати про спорт, музику та кіно.

Реклама