Арт-об'єкт Дніпра переміг у всесвітньому конкурсі світлового дизайну

Фото: Facebook  - фото 1
Фото: Facebook

Дніпровський світловий арт-об'єкт "Труби" переміг у престижному світовому конкурсі LIT Lighting Design Awards 2021.

Світловий арт-об'єкт "Труби" переміг у престижному світовому конкурсі LIT Lighting Design Awards 2021. Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook Микола Каблука – засновник компанії Expolight.

«Суперновина з Лос-Анджелеса: ми встановили новий рекорд, і цього разу одразу 5 наших об'єктів у різних номінаціях стали переможцями всесвітнього конкурсу світлового дизайну LIT Lighting Design Awards 2021! І ще 5 було відзначено особливою відміткою журі!» – наголосив засновник компанії.

Серед переможців і Dnipro Light Flowers. Це проєкт, про який його творці мріяли майже 5 років. Лише нещодавно вдалося його втілити, а вже зараз проєкт оцінили на найвищому рівні.

«Це чергове визнання українського світлового дизайну у світі, і ми дуже горді робити свій внесок у зміцнення глобального образу України як країни креативу та інновацій!» – додав Микола Каблука.

Раніше ми повідомляли, що Міністерство освіти і науки змінило перелік необхідних сертифікатів ЗНО для вступу на спеціальності, пов'язані з "Міжнародними відносинами" та "Охороною здоров'я".

Реклама

Реклама