Арсенія Яценюк закликав владу на час кризи зменшити свої зарплати

24 березня, 13:45
Арсенія Яценюк закликав владу на час кризи зменшити свої зарплати - фото 1

Прем'єр-міністр України 2014–2016 років, лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк закликав зменшити виплати нардепам, уряду і керівникам держкомпаній на період кризи. Про це він сказав у програмі "Свобода слова Савіка Шустера".

Прем'єр-міністр України 2014–2016 років нагадав, що в 2014 році його уряд прийняв постанову № 100 — про економію бюджетних коштів:

— Дорогі друзі з уряду і з української влади. Зараз час затягнути паски. І продемонструйте це так, як ми це демонстрували в 2014 році. Починаючи з заробітних плат членів Парламенту, уряду, державних підприємств на період кризи.
«У 2014 році народні депутати отримували 4,5 тисячі гривень. Треба було рятувати країну і фінансувати армію. Продемонструйте свободу. Покажіть народу країни, що ви боретеся за них, зокрема і за рахунок себе», — сказав він.


Сектор обслуговування зараз в Україні закрився:

— Люди залишаються без роботи, люди сидять вдома і перебувають у стресі. І в цій ситуації, крім всіх економічних, юридичних та політичних кроків, важливий внутрішній стан. Це впевненість, що ми це подолаємо.


Тому, — переконаний Арсеній Яценюк, — держава повинна запропонувати громадянам соціальний пакет.

«Сьогодні ми воюємо проти вірусу. У 2014 році, як і сьогодні, так само ми воювали проти російської регулярної армії. Сьогодні у нас є золотовалютні резерви — тоді їх не було. Сьогодні у нас є армія — тоді у нас її не було. Сьогодні у нас є поліція — тоді у нас її теж не було. Сьогодні у нас є гроші на єдиному казначейському рахунку, яких не було тоді. Але ми в 2014 році вистояли. Паніка — це шлях до поразки. Страх — це шлях до паралічу. Зараз необхідно діяти», — зазначив він.

 

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: