Арсеній Яценюк зі ЗМІ дізнався про виклик в суд в якості свідка у справі Януковича

14.06.2020, 22:21
Арсеній Яценюк зі ЗМІ дізнався про виклик в суд в якості свідка у справі Януковича - фото 1

Колишній прем'єр-міністр України заявляє, що не отримував повістки про виклик в суд на завтрашнє засідання у справі про державну зраду Януковича. Проте готовий надати свідчення як свідок у цій справі.

Про це повідомила прес-секретарка Арсенія Яценюка Ольга Лаппо на своїй сторінці у Facebook.

«В ЗМІ з посиланням на адвоката Януковича з’явилась інформація, що завтра в Апеляційному суді Києва планується допит у якості свідка Арсенія Яценюка у справі про державну зраду колишнього президента Віктора Януковича. Арсеній Яценюк давав всі відповідні свідчення в суді першої інстанції і готовий невідкладно надати свідчення в Апеляційному суді. Суд першої інстанції виніс вирок і визнав Януковича В.Ф. винним у державній зраді та призначив покарання у вигляді 13 років позбавлення волі», - повідомила прес-секретарка.
«Жодної повістки про виклик у якості свідка на завтрашнє засідання Арсеній Яценюк не отримував. Проте як свідок у цій справі публічно звертається до шановного суду з проханням повідомити про дату, час і місце розгляду справи за участі Арсенія Яценюка», - зазначила вона.
«Правду і право ніхто не знищить. Він буде їх захищати», - написала Ольга Лаппо.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: