Арсеній Яценюк заявив, що владі насамперед потрібно говорити людям правду

23 березня, 19:43
Арсеній Яценюк заявив, що владі насамперед потрібно говорити людям правду - фото 1

Щодо ситуації з COVID-19.

В іншому разі, — підкреслив лідер “НФ”, — це шлях в нікуди.

«Це якраз шлях до повної зневіри громадян і до розповсюдження не тільки медичної пандемії, а ще й до політичної, соціальної і економічної пандемії. Це треба зупинити. Люди повинні бути впевнені, що в країні є влада, і ця влада знає, що робити», — сказав колишній Прем'єр-міністр України.


Політик наголосив, що зараз завдання номер один — це запровадження всеохоплюючого і повного карантину.

«Ми відстаємо від Європи і США по темпах розповсюдження пандемії, за різними оцінками, від 2 до 3 тижнів. Це означає, що поки ми ще не відчули реальної хвилі, як пандемії, так і економічної кризи, яка потім наступить. І це теж треба чесно артикулювати. Тому номер один — забезпечення повноцінного карантину», — наголосив Яценюк.


Наступним кроком, — наголосив Арсеній Петрович, — є гарантування безпеки медиків а також інших працівників, які забезпечують життєдіяльність громадян — рятувальників, поліцейських та працівників продуктових магазинів.

«Завдання влади — дати їм засоби захисту, у них повинні бути маски, респіратори, засоби дезінфекції. У них повинна бути зарплата», — відмітив колишній Прем’єр-міністр.


А також влада повинна чітко розповісти про ситуацію з медичним забезпеченням.

«Вони повинні зараз нам чітко сказати, що є в Україні, що їде до України і що буде закуповуватися в найкоротший період часу», — сказав політик.

 

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: