Яценюк вважає, що державне регулювання ціни на газ погано закінчиться для українців

14 січня, 21:33
Яценюк вважає, що державне регулювання ціни на газ погано закінчиться для українців - фото 1

Прем‘єр-міністр України 2014–2016 років, лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк вважає, що рішення щодо газу, яке ухвалила влада, говорить про популізм, невігластво і непрофесіоналізм.

У дописі на Facebook він наголосив, що рішенням про держрегулювання цін на газ влада відмовилася від енергетичної реформи, яку розпочав його уряд сім років тому.

Політик порівнює такі кроки з політикою СРСР:

— Хай не зупиняються і йдуть далі. Тепер треба започаткувати державне регулювання цін на бензин, ковбасу, м’ясо, молоко. Варто видати указ про те, щоби кожному громадянину України безкоштовно надали житло, а також почали платити зарплату 10, а можливо — 15 тисяч євро. Зробіть указом курс долара по 60 копійок. Це вже було. Країна, де так робили, називалася Союз Радянських Соціалістичних Республік.

Лідер "Народного Фронту" підкреслює, що через такі рішення з країни втечуть як внутрішні, так і зовнішні інвестори.

«Дайте відповідь, яку країну і яку економіку ви будуєте? Україна буде успішна тільки тоді, коли вона відповідатиме кращим принципам ринкової економіки, яка створює робочі місця, творить бізнес, отримує доходи в бюджет і цільово захищає ті верстви населення, які потребують допомоги від держави. Роздавати всім усе — закінчиться бідністю для кожного», — наголосив Арсеній Яценюк.

 

Поділитися: