Арсен Аваков заразився COVID-19

Фото: Сьогодні - фото 1
Фото: Сьогодні

Колишній міністр внутрішніх справ України захворів COVID-19.

Колишній міністр внутрішніх справ Арсен Аваков захворів COVID-19. Про це він повідомив у сваєму акаунті.

Наразі Аваков знаходиться дома на самоїзоляції, важких симптомів — не має.

«Читаю, про себе в інтернеті, що мовляв помираю від ковіда. На щастя ні! Недругам цього не дочекатися! А друзів заспокою. Так, крізь два щеплення пробив вірус. Вдома, на самоізоляції. Без важких симптомів. Сиджу, п'ю чай, дивлюся тв, читаю книжки. А це, на фото — мої помічники — вітаміни. Дякую тим, хто турбується. Я у порядку. Бережіть себе», — написав він.
Аваков захворів на коронавірус - фото 195500

Аваков захворів на коронавірус
Фото:instagram

Відзначимо, що в Дніпрі за добу COVID-19 діагностували у 601 людини, в Дніпропетровської області — 1 641, в Україні — 23 785. У зв'язку з таким ростом захворюваності Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що COVID-19 може не зникнути ніколи і стати епідхворобою. Адже масштаби захворюваності зростають, оскільки кожні 2-3 тижні кількість випадків зараження коронавірус подвоюється. Віктор Ляшко зазначив, що для запобігання поширенню коронавируса потрібно вакцинуватися.

Раніше ми писали про те, щоепідеміологічна ситуація з COVID-19 в Україні погіршується, МОН рекомендує запровадити дистанційне навчання. Так, з 25 жовтня по 15 листопада навчальні заклади України можуть перейти на дистанційку. Тим часом у Дніпрі, поки місто знаходиться у "червоній" зоні епіднебезпеки, за вимогами постанови КМУ № 1236, 1-4 класи можуть навчатись за шкільними партами, а чи вийдуть 5-11 класи, залежить від кількості вакцинованих працівників закладу освіти. А школи, у яких працівники на 100% мають зелений сертифікат або негативний результат тестування методом ПЛР, або документ про одужання від COVID-19, можуть навчати очно 5-11 класи, у іншому випадку — дистанційно.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама