Apple підтвердила наявність багів у iPhone 13

Apple підтвердила наявність багів у iPhone 13 - фото 1

Представники Apple відзначили проблеми з відновленням системи з резервної копії, а також низку інших несправностей операційної системи.

Вереснева новинка iPhone 13 тільки надійшла у світовий продаж, а покупці вже повідомляють про баги. Проблеми нового пристрою від Apple виявили у програмному забезпеченні. Фахівці з Купертіно вже повідомили про недоліки.

Так при відновленні інформації нового "iPhone" або iPad з резервної копії, користувач не зможе отримати доступ до каталогу Apple Music, налаштувань Apple Music або використовувати "Бібліотеку синхронізації" на новому пристрої. Крім того, при відновленні з резервної копії віджети можуть повернутися до своїх налаштувань за замовчуванням.

Наступною проблемою стала робота макрорежиму зйомки фото. При автоматичному увімкненні цієї функції на iPhone 13 її вже не можна відключити.

Ще однією програмною несправністю стало встановлення зв'язку з Apple Watch. У разі проблеми служба підтримки Apple рекомендує скинути налаштування мережі. Деякі користувачі змогли вирішити проблему шляхом скидання налаштувань Apple Watch і повторного сполучення з девайсом.

Зазначимо, що продаж нової лінійки iPhone 13 розпочнеться в Україні з середини жовтня.

Реклама

Читайте також: Apple презентував iPhone 13.

 

 

Реклама