Андрій Білоусов відвідав металургійне підприємство у Кам’янському

ФОТО: ДніпроОДА - фото 1
ФОТО: ДніпроОДА

Мер Кам'янського Андрій Білоусов відвідав одне з міських металургійних підприємств та розповів про його важливу роль для фунціонування міста.

Андрій Білоусов відвідав металургійне підприємство у Кам’янському

Прокатний стан, коксовий та конвертерний цеха. У Кам’янському продовжує свою роботу металургійний завод. За словами Андрія Білоусова, підприємство стабільно працює, забезпечує зарплатнею містян та вимушених переселенців, а також наповнює бюджет Кам’янського.

«З першого дня підприємство допомагає нашим військовим, нашій територіальній обороні, допомагає комунальним службам. В цей нелегкий час ми отримаємо дизельне паливо підприємствам. Я хочу подякувати керівництву "КАМЕТ-СТАЛЬ", керівництву "Метінвесту" за те що в цих скрутних умовах вони виконують усі необхідні програми які дуже важливі для нашого міста», — зазначив міський голова Кам'янського Андрій Білоусов.

Наразі "КАМЕТ-СТАЛЬ" забезпечує робочими місцями і своєчасною заробітною платою 10 тисяч кам’янчан. Тільки за останні два місяці війни на виробництво було працевлаштовано 100 кам’янчан і 200 переселенців, зокрема мешканців Маріуполя. Підприємство вчасно сплачує податки в бюджет міста, що дозволяє виконувати соціальні програми.

«Ми працюємо на благо наших співвітчизників, взаємодіємо з питань гуманітарної допомоги. Працюємо єдиним колективом, єдиною командою. І разом до перемоги йдемо», — сказав генеральний директор "КАМЕТ-СТАЛЬ" групи "Метінвест" Дмитро Липпа.

Крім того, Фонд Ріната Ахметова надав допомогу лікарням Кам’янського на суму понад 11 мільйонів. Зараз дуже важливо мати порозуміння, тримати тил та економічний фронт України, зазначають у "КАМЕТ-СТАЛІ".

Раніше ми писали про те, що міський голова Кам'янського привітав медсестер із професійним святом.

Реклама

Надія Мішина
Надія Мішина Редактор. Бакалавр Факультету систем та засобів масової комунікації ДНУ ім.О.Гончара (2017-2021). Практичний досвід роботи у журналістиці 3 роки. Теми публікацій: суспільне життя, культура, економіка.

Реклама