Американський актор Алек Болдуін застрелив оператора під час зйомок фільму

Американський актор Алек Болдуін застрелив оператора під час зйомок фільму - фото 1

Під час зйомок однієї зі сцен вестерна Алек Болдуін повинен був стріляти холостими патронами. Проте, у зброї сталася осічка, в результаті якої загинула операторка українського походження, а режисер фільму отримав важкі поранення.

Неподалік міста Санта-Фе (штат Нью-Мексико, США) загинула операторка Галина Гатчинс загинула на зйомках вестерну "Раст". Про це повідомляє ВВС.

В неї випадково вистрілив виконавець головної ролі в стрічці — відомий голлівудський актор Алек Болдуін.

Також від пострілів постраждав режисер фільму Джоел Соуса. В нього травма ключиці.

Все сталося під час зйомок сцени, у якій Алек Болдуін стріляв холостими патронами. Проте, як до рук актора попав не той пістолет поки що невідомо, поліція встановлює цей факт.

"Як кажуть слідчі, схоже, що в сцені, яка в цей момент знімалася, повинен був використовуватися пістолет, — йдеться у повідомлення поліції. — Детективи намагаються встановити, яким саме вражаючим елементом був зроблений постріл".

Операторці українського походження було 42 роки. Галину відправили в лікарню на вертольоті, проте було пізно — жінка померла. 48-річного режисера Соузу доставили в лікарню на машині швидкої допомоги.

"Болдуін дав свідчення поліцейським, — сказав офіційний представник шерифа Санта-Фе.— Він зробив заяви і відповів на їхні запитання. Він прийшов добровільно і після надання свідчень залишив будівлю. Будь-які звинувачення у цій справі не висунуто, ніхто не арештований".

Галина Гатчинс розповідала, вона народилася і виросла "в оточенні оленів і атомних підводних човнів": в сім'ї військового, який служив на радянській військовій базі за Полярним колом. Операторка закінчила Київський державний університет за спеціальністю "міжнародна журналістика", а після працювала на зйомках документальних фільмів у Великій Британії.

У 2015 році отримавши кінематографічну освіту в США, жінка побудувала успішну кар'єру оператора. Вона приймала участь у створенні бойовика 2020 року "Макс Фіст" режисера Адама Іджипта Мортімера.

“Мені так сумно втратити Галину. І такий розлючений, що це могло статися на знімальному майданчику”, – написав Мортімер у Twitter.

Такі інциденти, як смертельна стрілянина на знімальному майданчику Rust, трапляються надзвичайно рідко, але все ж таки трапляються.

На зйомках часто використовують справжню вогнепальну зброю, яку заряджають холостими патронами. Вони роблять яскравий спалах і вибухають без розрядження снаряда.

Схожий випадок стався у 1993 році, коли Брендон Лі — 28-річний син покійної зірки бойових мистецтв Брюса Лі, помер на знімальному майданчику після того, як його випадково застрелили з рушниці під час зйомок сцени смерті для фільму “Ворон”.

Коментуючи новини про смерть на знімальному майданчику “Раст”, сестра Брендона Лі Шеннон написала в Twitter: “Наші серця з сім’єю Галини Гатчинс і Джоелом Соузою та всіма причетними до інциденту на “Расті”. Ніхто не повинен бути вбитим під час зйомок фільмів".

Реклама

Реклама