Almaz Group Dnipro Marathon: у Дніпрі триває підготовка до марафону

Almaz Group Dnipro Marathon: у Дніпрі триває підготовка до марафону - фото 1

У Дніпрі триває підготовка до спортивного свята — Almaz Group Dnipro Marathon. Захід проведуть уже наступної неділі, тож нині це останнє відкрите заняття.

Передусім для новачків та професіоналів тренерка проводить фітнес-розминку. Після руханки — тренувальний забіг. На старті — понад сотня учасників.

На марафоні досвідчені спортсмени бігтимуть 42 кілометри чи 21, а ось любителі зможуть підкорити 5 чи 10. Готуватися розпочали наприкінці серпня. Тренування проводили у різних куточках міста.

«Учасники нашого тренування — бігуни різного рівня підготовки. Є підготовлені, є новачки. Ми розбиваємо їх на групи й з нашими тренерами вони біжать, починаючи від зовсім повільного темпу і зовсім короткої дистанції і закінчуючи довшим», — говорить виконавчий директор ГО "Старт Дніпро" Павло Балабанов.

Окрім спортивного тренування, також на зустрічі обмінялися досвідом. Говорили про те, як підготуватися до бігу, чим харчуватися та яку форму обрати на марафон.

«Намагаємося мотивувати людей. Розповісти їм, як правильно починати бігати. Багато людей хочуть, але не знають з чого почати. А ті, хто беруть участь у марафоні, для них — це одне з останніх тренувань перед тим, як потрібно відпочити перед стартом», — говорить засновниця Almaz Group Dnipro Marathon Марина Філатова.

Наступного разу учасники зберуться 25 вересня, за день до марафону, на Coffee Run, де на них чекає: розминка на площі Героїв Майдану, легкій біг та заминка біля театру опери та балету, а ще кава, солодощі та виставка спортивних товарів. Також усі отримають стартові пакети.

«Усі, хто фінішують на марафоні, отримають футболку з надписом "фінішер", тобто людина закінчила дистанцію», — говорить засновниця Almaz Group Dnipro Marathon Марина Філатова.

Організатори планують, що цьогоріч у заході візьмуть участь близько 3000 бігунів з різних куточків країни. Також уже зареєструвались іноземні гості з Польщі, Литви, Молдови, Німеччини та Ізраїлю.

Реклама

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі чиновникам та бізнесменам розкажуть, як правильно витрачати гроші від держави.

 

Реклама