Алек Болдуін вперше прокоментував інцидент, в ході якого застрелив оператора

Фото: Mark Sagliocco / Getty Images for National Geographic - фото 1
Фото: Mark Sagliocco / Getty Images for National Geographic

Актор Алек Болдуін вперше дав коментар щодо інциденту, коли він застрелив оператора-постановника українського походження Галину Хатчинс і поранив режисера Джоела Соузу.

«У мене немає слів, щоб передати мій шок і печаль з приводу трагічного нещасного випадку, який забрав життя Галини Хатчинс, дружини, матері та нашої вельмишановної колеги. Я щільно співпрацюю з поліцейськими задля розслідування, щоб з'ясувати, як сталася ця трагедія, і перебуваю на зв'язку з її чоловіком, пропонуючи свою підтримку йому і його родині. Моє серце — разом з її чоловіком, сином і всіма, хто знав і любив Галину», — написав актор у своєму акаунті в соціальній мережі.

Відзначимо, профспілка працівників індустрії розваг в Лос-Анджелесі розіслала всім своїм членам лист. У ньому повідомили, що в реквізитній зброї, з якої стріляв Болдуін, був один бойовий патрон, повідомляє Variety.

Раніше ми писали, що під час зйомок однієї зі сцен вестерна Алек Болдуін повинен був стріляти холостими патронами. Проте, у зброї сталася осічка, в результаті якої загинула операторка українського походження, а режисер фільму отримав важкі поранення.

Реклама

 

Яна Кривобок
Яна Кривобок Редактор сайту 34.ua. Пишу про актуальні події Дніпра і України. У фокусі: соціальна сфера і культура.

Реклама