Краснов може виграти у Філатова в другому турі, — експерти

29 вересня, 20:00
Передвиборча агітація
Краснов може виграти у Філатова в другому турі, — експерти - фото 1

За словами експертів, Загід Краснов — єдиний багаторічний опонент чинного мера Дніпра.

Активна антикорупційна позиція лідера "Громадської сили" Загіда Краснова впливатиме на результати виборів міського голови Дніпра. Про це заявили експерти, отримавши нові дані соціологічного дослідження. Київський Центр громадського розвитку "Інтер-акція" 21–22 вересня опитав півтори тисячі жителів Дніпра, старших за 18 років. Методом особистого інтерв’ю “фейс ту фейс”. Статистична похибка — 2,6%. Замовник дослідження — Інститут публічної політики і консалтингу "ІНПОЛІТ".

Містян запитали:
- За якого кандидата віддали б голос?
- За кого з кандидатів проголосували б у другому турі?
- За кого б точно не голосували?

У другий тур, згідно з даними опитування, виходять чинний мер і Загід Краснов.

«Майже третина жителів Дніпра відповіли, що віддали б свої голоси за діючого мера. На 2-му місці Загід Краснов», — повідомляє Юрій Лагутов, директор Центру суспільного розвитку "Інтер-акція".

У другому ж турі перемагає той, у кого нижчий антирейтинг, — кажуть експерти.

«За антирейтингом Філатов безперечно посідає перше місце. Це пов’язано з агресивною рекламною і передвиборчою кампанією, яку веде чинний мер», — розповідає політичний експерт Денис Гороховський.
«Люди прийдуть на виборчі дільниці і швидше підтримають Загіда Краснова, ніж Бориса Філатова», — ділиться політичний консультант Сергій Биков.

Загід Краснов — єдиний багаторічний опонент чинного мера Дніпра, — каже політичний консультант Сергій Биков. І саме ці два кандидати мають реальні шанси очолити місто на наступні 5 років.

«Є представник влади, саме влади, — це Борис Філатов. І є єдиний яскравий представник опозиції, який безпосередньо критикує всю корупцію, весь бруд, усе розкрадання. Це Загід Краснов. Він не боїться критикувати персонально мера і його політичну силу. І ми бачимо ось цю боротьбу, фінал якої вже побачимо у день голосування — 25 жовтня», — продовжує Сергій Биков.
«Загалом у Дніпрі буде один із найцікавіших процесів», — повідомляє Олексій Якубін, кандидат політичних наук.


Передвиборча кампанія у Дніпрі набирає обертів. Соціологи продовжують вивчати настрої містян.

Поділитися: