Ахметов запропонував створити штаб з економічного здоров'я України

17 березня, 16:48
Ринат Ахметов - фото 1
Ринат Ахметов

Рінат Ахметов предлагает создать "мозковий центр" для подолання Україною економічних викликів.

Таку ідею вчора він озвучив на зустрічі представників великого бізнесу з Президентом Володимиром Зеленським, скликаній для вироблення рішень із боротьбі з епідемією коронавирусу в країні.

«Зараз багато говорять про рецесію глобальної економіки і, швидше за все, можливу нову світову фінансову кризу. Тому що коли, образно кажучи, у них (в світі) — кашель, у нас — запалення легенів. Для того, щоб цьому протистояти, ми повинні ухвалювати швидкі й ефективні рішення. А для того, щоб ухвалювати такі рішення я пропоную створити "мозковий центр" при Президентові України, до якого мають увійти кращі українські та міжнародні уми.
Основними завданнями такого Центру має стати ухвалення консолідованих, збалансованих рішень, які допоможуть вистояти абсолютно всім галузям нашої економіки і промисловості.
Я впевнений, що західні експерти можуть поділитися з нами вже накопиченим досвідом, а вітчизняні аналітики та менеджери зможуть швидко й ефективно адаптувати його під українські реалії. Ми, СКМ, готові також делегувати в цей Центр своїх кращих аналітиків і менеджерів.
Думаю, великий бізнес готовий оплатити роботу такого центру», — сказав Рінат Ахметов.

Нагадаємо, що на зустрічі з Зеленським були присутні представники великого бізнесу України, зокрема Рінат Ахметов, Ігор Коломойський, Олександр Ярославський, Андрій Веревський, Сергій Тігіпко, Владислав Чечоткін, Леонід Клімов, Віталій Гайдук, Андрій Ставніцер.

 
Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.
Поділитися: