Агровиробникам Дніпропетровщини розкажуть про вихід на норвезький ринок

Фото: adm.dp.gov.ua - фото 1
Фото: adm.dp.gov.ua

Агровиробників Дніпропетровщини запрошують на вебінар. Там розкажуть про вихід на ринок Норвегії. Підприємці ознайомляться із трендами скандинавських торговельних мереж, портретом "середнього" споживача та необхідними сертифікатами.

Про це сповістили в управлінні зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації.

«Учасники дізнаються про регуляторну політику Норвегії в агропродовольчій сфері. Визначать, що мають зробити, аби вийти на скандинавський ринок і витримати конкуренцію», – наголосили в управлінні.

На вебінарі охарактеризують основних "гравців" норвезького агропродовольчого ринку. Складуть портрет "середнього" споживача продукції. Розглянуть угоду про сільське господарство між Україною та Норвегією. Учасникам розкажуть, які продукти – у трендах норвезьких торговельних мереж, які вимоги висуваються до пакування. А ще – про ветеринарні правила та необхідні сертифікати.

«Мрієте побачити свою продукцію на поличках норвезьких супермаркетів? Тоді долучайтеся до вебінару», – закликали в управлінні.

Вебінар "Норвезький агропродовольчий ринок: виклики та можливості" проведуть 12 травня о 15:00 у форматі Zoom-конференції. Спілкуватимуться англійською та українською. Організатори – "Офіс із просування експорту України" та Норвезько-українська торгова палата. Серед спікерів – українські й норвезькі фахівці.

Взяти участь в онлайн-навчанні можуть експортери агропродовольчої продукції з усієї України. Для цього достатньо зареєструватися онлайн до 11 травня. Посилання на вебінар учасники отримають на свою електронну пошту.