Афіша заходів: як у Дніпрі провести перші вихідні жовтня?

Афіша заходів: як у Дніпрі провести перші вихідні жовтня? - фото 1

Перший місяць осені пролетів так само швидко, як і літо. І початок жовтня радує, як і гарною погодою, так і тим, що 1 число випадає на п'ятницю. А це означає, що можна відмінно провести час, відвідавши різні міські заходи.

1 жовтня

Виставка Дісторшн
Це музичний проєкт, який був заснований у 2018 році в Дніпрі. Основна ідея полягає в злитті агресивної електроніки з догматами панку, нойза і належного пост-панку, внаслідок чого народжується щось, що виходить за межі вищесказаного.

Локація — вул. Січових Стрільців, 6
Час — 19:00

Нічна екскурсія "Катеринославське блукання. Двори й підворіття-3"
Містян запрошують на чергові нічні блукання дворами і підворіттями старого міста, де розкажуть про Яковлевський сквер, готель "Європейський", аудиторію народних читань, підприємство Йоганна Тіссена, прибутковий будинок Бродського, історію вулиць Половицька, Володимира Мономаха, Центральна, Харківська.

Локація — на перехресті пр. Д. Яворницького та вул. Барикадної
Час — 19:00

2 жовтня

Майстер-клас з акварелі
Майстер-клас з акварельного портрету, де за 3-4 години створять свою картину із запропонованих варіантів! Підходить для будь-якого досвіду в малюванні або без. Будуть всі матеріали і частування.

Локація — вул. Воскресенська, 6
Час — 15:00

Цирк на воді
Афіша заходів: як у Дніпрі провести перші вихідні жовтня? - фото 191906
Під водою, на воді, на суші і в повітрі, чекає незабутнє видовище і феєричне шоу для всієї родини! У 120 тоннах води, в обрамленні світло-музичних фонтанів, найбільший з яких досягає 24 метрів у висоту, і лазерного шоу, ви можете побачити феєричне дійство з виступом кращих циркових артистів міжнародного класу.

Локація — вул. Січеславська Набережна, 33
Час — 16:00

Social HUB
Відкриття нового танцювального сезону. Буде нова зона відпочинку з баром і 2 відмінних, комфортних танцполи: Бачата/Кізомба і Сальса/Тимба/Сон/Реггетон/Бачата. Обов'язкове змінне взуття.

Локація - Троїцька площа, 3, кв. 1
Час — 19:00

Electrolux
Музичний івент, мета якого показати різноманіття сучасної електронної сцени в Україні. Подія буде насичено брейкбіт-бойовиками і вибухонебезпечною електронною хвилею. Безкомпромісний лайн-ап, який складається з представників Одеси, Дніпра і Запоріжжя.

Локація — вул. Січових Стрільців, 5
Час — 22:00

2-3 жовтня

ГогольFest

ГогольFest - фото 191905

ГогольFest
Фото: gorod.dp.ua

На фестивалі буде три локації: територія колишнього заводу, Центр сучасного мистецтва і Річковий вокзал. На останній на відвідувачів чекає музична програма; театральна і освітня — в Центрі сучасного мистецтва. Гранд-подія "ТРП" відбудеться на території заводу. А в Центрі сучасного мистецтва на Крутогірна узвозі — театральні вистави і освітня програма. Також там будуть німецько-британські та швейцарські проекти.

Локація — територія колишнього заводу, Центр сучасного мистецтва і Річковий вокзал
Час — 19:00

3 жовтня

Speaking coffee klatch
Школа іноземних мов нового покоління, де кожен зможе «прокачати» англійську або французьку мови або почати з 0, розпочати підготовку до тестування, яке буде вже в 2022 році. Все навчання проходить і онлайн, і оффлайн.

Локация — ул. Андрея Фабра, 4
Час — 10:30

Мозаїка для дітей
Афіша заходів: як у Дніпрі провести перші вихідні жовтня? - фото 191907
Захоплюючі заняття для дітей дають можливість проявити творчість і зробити унікальну роботу з мозаїки своїми руками. І за три години дитина опанує нові навичкки. Мозаїчна робота залишається з майстром на пам'ять і може стати прикрасою інтер'єру або чудовим подарунком.

Локація — вул. Святослава Хоробрів, 35
Час — 11:00

Фестиваль «Тиждень австрійського кіно»
У 2021 році фестиваль пройде вже десяте. І цієї неділі відбудеться показ документального пригодницького фільму «З Австрії в Австралію» (Австрія, 2020) режисерів Домініка Бохіса і Андреаса Буціумана.

Локація — вул. Старокозацька, 60
Час — 16:00

La Nuova Dolce Vita
Один з найяскравіших, самобутніх музикантів нашого часу, італійський бандонеоніст Маріо Стефано Пьетродаркі знову в Дніпрі! Лауреат багатьох престижних премій, один з найзнаменитіших музикантів свого покоління Маріо Стефано Пьетродаркі об'їздив з гастролями практично весь світ і недавно вперше побував в Україні: виступ Маріо програмі музики Астора П'яццолли став особливою подією минулого фестивалю «Джаз на Дніпрі».

Локація — вул. Воскресенська, 6
Час — 19:00

Bullet Blues Band BIRTHDAY PARTY
Святковий концерт, на якому можна зануритися в історію блюзу в Дніпрі, адже саме з виступів цієї групи і почалася ця музика в нашому місті.

Локація — вул. Січеславська Набережна, 15А
Час — 20:00

Реклама

Раніше ми писали про те, щоу Дніпрі відкрилась виставка старовинних жіночих прикрас.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама