Аеропорт, земельна реформа, карантин, вакцини: актуальні новини від ДніпроОДА

Аеропорт, земельна реформа, карантин, вакцини: актуальні новини від ДніпроОДА - фото 1

Під час брифінгу публічного звіту представники ДніпроОДА розповіли про карантинні обмеження, вакцинацію, будівництво аеропорту Дніпра і земельну реформу.

Дніпропетровщина вже тиждень знаходиться у червоній епідемічній зоні. Більшість громадських, культурних та розважальних закладів працюють з обмеженнями. В області на фініші жнива і посівна кампанія. Набирає обертів земельна реформа. А у Дніпрі зводять аеропорт. Про це на публічному звіті розповів перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Володимир Орлов.

«В аеропорту Дніпра будують нову злітно-посадкову смугу, перон та руліжні доріжки. Після завершення робіт летовище зможе приймати найбільші літаки. Щороку буде зростати пасажиропотік», – зазначив Володимир Орлов.

Він додав, що приватний інвестор паралельно зводить новий термінал.

Звіт ДніпроОДА - фото 195776

Звіт ДніпроОДА
ФОТО: ДніпроОДА

Земельна реформа на Дніпропетровщині дає перші плоди. В області вже уклали понад 1,6 тис договорів на продаж ділянок. Зросла орендна плата за землю. А отже — збільшилися і надходження до бюджету.

«Реформа перетворила землю на ліквідний актив. Її вартість постійно зростає. А ще власник може віддати її під заставу. Отримані кошти кредиту вкласти у розвиток свого господарства», — сказав Володимир Орлов.

Аграрії регіону завершують збирати пізні сільськогосподарські культури. Крім цього, сіють озимі зернові. Продовжуються роботи на полях з озимою пшеницею, ячменем та житом.

Звіт ДніпроОДА - фото 195775

Звіт ДніпроОДА
ФОТО: ДніпроОДА

Дніпропетровщина — у червоній карантинній зоні. З обмеженнями працюють кафе, ресторани, їдальні, кінотеатри, спортзали, басейни, фітнес-центри, музеї, театри.

Згідно з рекомендаціями МОЗ, працівники та відвідувачі цих закладів повинні мати сертифікат про повну вакцинацію. Або ж негативний тест на СОVID-19. Такі ж умови й для роботи міжрегіонального транспорту.

«СОVID обмежує нашу свободу. Б’є по здоров’ю, забирає життя. Маємо зупинити це, не дати хворобі шансу. У цьому допоможе вакцинація — дієвий та безпечний спосіб боротьби з пандемією», — сказав Володимир Орлов.

У ДніпроОДА кажуть, що майже третина дорослого населення Дніпропетровщини — пройшли вакцинацію. Працюють 217 амбулаторних пунктів щеплення, 117 мобільних бригад. Відвідувачів приймають понад 30 Центрів масової вакцинації. Один з таких минулого тижня відкрили на залізничному вокзалі Дніпра.

Загалом на Дніпропетровщині вже зробили понад 1,5 млн щеплень від коронавірусу. Двома дозами вакцинувалися більш ніж 632 тис людей.

Звіт ДніпроОДА - фото 195774

Звіт ДніпроОДА
ФОТО: ДніпроОДА

Раніше ми писали про те, що жителям Дніпропетровщини нагадали, як безпечно користуватися газовими приладами.

Реклама

Реклама