А. Яценюк заявив, що необхідно забезпечити медиків індивідуальним захистом

29 березня, 11:17
А. Яценюк заявив, що необхідно забезпечити медиків індивідуальним захистом - фото 1

А також — поліцейських і військових. Зробити це потрібно негайно.

Про це колишній Прем'єр-міністр України і лідер партії "Народний фронт" сказав у програмі "Головна тема" на телеканалі "Україна" 28 березня.

«Перш за все потрібно подбати про людей», — підкреслив політик.


Бо в Україні під час пандемії коронавірусу від здоров'я кожного лікаря і медсестри залежать десятки, а то і сотні життів.

«Тому необхідно негайно забезпечити медиків, поліцейських, військових, соціальні служби та працівників критичної інфраструктури засобами індивідуального захисту та дезінфекції», — сказав Арсеній Яценюк.


Він підкреслив, що в нинішніх умовах необхідні дуже швидкі дії з боку української влади.

«Уявіть, якщо захворіють медики, які зараз пріоритет номер один для держави?
Влада повинна дбати про медиків: про кожного лікаря, про кожну медсестру — тому що від їх здоров'я, від однієї медсестри або одного лікаря залежать десятки, а то і сотні життів. А якщо поліцейські перехворіють і перестануть виходити на роботу, хто буде охороняти громадський порядок і безпеку, хто буде допомагати людям?» — сказав колишній Прем'єр-міністр України.


Окрім того, державне замовлення дозволило би підприємствам розвивати бізнес і знайти, чим зайняти працівників.
Політик також зазначив, що влада зобов'язана невідкладно забезпечити вразливі категорії віком старше 65 років і соціально незахищених громадян так званими сейф-боксами, боксами безпеки. Ці бокси повинні містити дезінфектори, маски — мінімальні засоби безпеки:

— Це недорого коштує і це швидко робиться.


Він також наголосив на необхідності захистити людей, які зараз щодня наражаються на небезпеку:

— Це депутати парламенту можуть дискутувати, чи будуть вони збиратися в парламенті голосувати закони, чи не будуть. А поліцейські не можуть. Вони виходять і кожного дня захищають безпеку і захищають кожного громадянина.

 

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Джерело: "Сегодня"
Поділитися: