9 повалених дерев, забиті ливнівки і затоплені будівлі: підсумки зливи з градом у Дніпрі

12 серпня, 16:02
9 повалених дерев, забиті ливнівки і затоплені будівлі: підсумки зливи з градом у Дніпрі - фото 1

У Дніпрі ліквідують наслідки вчорашньої негоди.

Близько 30 хвилин у центрі Дніпра була гроза з градом. Центральні вулиці затопило. Шквальний вітер ламав дерева. На площі Героїв Майдану впало дві ялинки.

«На сьогоднішній час 9 повалених дерев і безліч гілок, поки не злічити їх. Роботи вчора велися ввечері до 12, ми розчищали дороги, щоб міг транспорт проїхати», — розповідає Іван Білоус, головний інженер КП "Міськзеленбуд".

Гілки потрапляли в систему водовідведення. Тому, — кажуть комунальники, — відбулося затоплення вулиць і будівель, зокрема і торгового центру.

«Постраждав торговий центр, тому що дуже багато листя занесло. По-перше, запечатало верхню частину. Крім того, відома проблема в районі вулиці Плеханова, в районі з'їзду з Нового моста. Там перетин колектора недостатній для прийому великого обсягу води», — повідомляє Михайло Ступак, заступник директора КП "Гідроспоруди".
«У місті трохи відбулися збої в роботі транспорту. Це було пов'язано з пошкодженням контактної мережі, падінням гілок на проїжджу частину і трамвайні колії. В цілому була затримка в русі, або повна зупинка на трамвайних маршрутах № 1, 5, 12 і 17. Тролейбусні маршрути також зупиняли рух — це були маршрути 2, 17, 12 і 20», — розповідає Олександр Лещенко, заступник директора департаменту транспорту Дніпровської міськради.

Повністю розмило Селянський спуск, який зараз ремонтують. У деяких будинках прорвало каналізацію.

«На вулиці Жуковського, в цоколі 11-поверхової будівлі були підтоплення приміщень. Однак, після прибуття наших підрозділів уже затоплення не було. Власники своїм викликом хотіли зафіксувати факт цієї події», — ділиться Олександр Шевченко, заступник начальника ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.

9 повалених дерев, забиті ливнівки і затоплені будівлі: підсумки зливи з градом у Дніпрі - фото 127251

9 повалених дерев, забиті ливнівки і затоплені будівлі: підсумки зливи з градом у Дніпрі - фото 127252

9 повалених дерев, забиті ливнівки і затоплені будівлі: підсумки зливи з градом у Дніпрі - фото 127253

Поділитися: