8 січня: які відомі та історичні особистості народилися цього дня?

08 січня, 09:30
8 січня: які відомі та історичні особистості народилися цього дня? - фото 1

Сьогодні ми розглянемо шістьох осіб з XX століття.

У 1935 році з'явився на світ американський співак Елвіс Преслі. Один з найбільш комерційно успішних виконавців популярної музики XX століття. Також відомий як «король рок-н-ролу».
Також в цей день на світ з'явився український поет Василь Симоненко. Автор таких відомих віршів як «Лебеді материнства», «Ти знаєш, що ти людина?» та інших. Один з представників культурної течії «шістдесятників», яка, сформувавшись за часів хрущовської «відлиги», з часом стала частиною дисидентського руху.
8 січня: які відомі та історичні особистості народилися цього дня? - фото 150219

У 1942 році народився британський фізик-теоретик і космолог Стівен Хокінг. Автор ряду наукових праць, в тому числі спільної з Роджером Пенроузом роботи з теорем про гравітаційну сингулярність у межах загальної теорії відносності і теоретичного передбачення виділення чорними дірами випромінювання.
8 січня: які відомі та історичні особистості народилися цього дня? - фото 150220

У 1947 році з'явився на світ британський рок-музикант і актор Девід Бові. Протягом п'ятдесяти років займався музичною творчістю і часто міняв імідж, тому його називають «хамелеоном рок-музики». При цьому Бові вдавалося зберігати власний впізнаваний стиль, успішно поєднуючи його з актуальними музичними напрямками. Девід Бові вважається новатором, зокрема, завдяки своїм роботам 70-х років минулого століття. Він вплинув на багатьох музикантів, був відомий своїм характерним голосом і інтелектуальною глибиною створених ним робіт.
8 січня: які відомі та історичні особистості народилися цього дня? - фото 150223

У 1984 році на світ з'явився майбутній керівник КНДР Кім Чен Ин. Багато дій Кіма і його уряду залишаються невідомими через закритість очолюваної ними країни. Правління Кім Чен Ина відзначено продовженням розробок ракет і ядерної зброї, коливаннями у відносинах з Південною Кореєю і країнами Заходу, а також продовженням існування у Північній Кореї диктаторського режиму з порушеннями прав людини.
8 січня: які відомі та історичні особистості народилися цього дня? - фото 150221

А у 1986 році народився іспанський футболить Давид Сільва. Колишній гравець таких клубів як іспанська "Валенсія" і англійський "Манчестер Сіті", за які зіграв у 427 матчах і забив 82 голи. Також грав у національній збірній Іспанії з футболу, у складі якої став чемпіоном світу (2010 рік) і 2-кратним чемпіоном Європи (2008-й і 2012 рр.).
8 січня: які відомі та історичні особистості народилися цього дня? - фото 150215

Олександр Воловоденко
Олександр Воловоденко журналіст, редактор
Поділитися: