7 червня: які відомі і історичні особистості народилися цього дня?

07.06.2020, 10:15
Кафу - фото 1
Кафу

Від футболіста і до політика.

У 1778 році на світ з'явився Джордж Браммел. Денді, законодавець мод і вишуканих смаків великосвітської Англії. Відомий тим, що ввів в моду сучасний чоловічий чорний костюм з краваткою чи шийною хусткою.
7 червня: які відомі і історичні особистості народилися цього дня? - фото 117488

У 1848 році з'явився на світ Поль Гоген, французький живописець. Також був графіком, скульптором і керамістом. Поряд з Ван Гогом і іншими художниками був найбільшим представником напрямку під назвою "постімпресіонізм" - в ньому зображувалися основні, закономірні елементи, тривалі стану зримої дійсності, одномоментного враження, навколишнього світу, сутнісні стани життя. При цьому часом послуговуючись декоративную стилізацією.
7 червня: які відомі і історичні особистості народилися цього дня? - фото 117489

У 1896 році народився Імре Надь. Політик, прихильник демократичних реформ в Угорській комуністичній партії. Прем'єр-міністр в 1953-1955 роках і під час повстання 1956 року, яке було придушене радянськими військами.
7 червня: які відомі і історичні особистості народилися цього дня? - фото 117487

У 1925 році на світ з'явився Іван Кандиба. Дисидент і співзасновник УГГ - Української Гельсінської групи. Метою цієї організації було спостереження і сприяння виконанню в радянській Україні постанов про права людини Заключного акту Наради у справах безпеки і співробітництва в Європі 1975 року.
7 червня: які відомі і історичні особистості народилися цього дня? - фото 117486

А в 1970 році з'явився на світ Кафу, бразильський футболіст на позиції захисника. Чемпіон світу 1994 і 2002 років, дворазовий переможець Кубка Лібертадорес і Міжконтинентального кубку в складі «Сан-Паулу», чемпіон Бразилії і дворазовий чемпіон Італії. За 19 років своєї кар'єри встиг пограти за такі імениті клуби як "Рома" і "Мілан".

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: