68 ОТГ Дніпропетровщини отримали "скриньки здоров’я" від ЄС

68 ОТГ Дніпропетровщини отримали "скриньки здоров’я" від ЄС - фото 1

У них запаковані засоби індивідуального захисту для медиків та предмети першої необхідності.

Це допомога медзакладам області від Програми "U-LEAD з Європою", повідомили у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Ініціативу з підтримки об’єднаних територіальних громад у боротьбі з COVID-19 реалізувала Програма "U-LEAD з Європою" спільно з Міжнародним Благодійним Фондом "Карітас України". Акція покрила всі ОТГ країни. До лікарень передали предмети першої необхідності та засоби індивідуального захисту. Такі комплекти допоможуть медичним працівникам залишатися в безпеці та підтримувати здоров’я жителів громад», — сказала керівниця Дніпропетровського офісу Програми "U-LEAD з Європою" Олена Тертишна.


Кожна громада отримала по 2 "скриньки здоров’я". Їх вміст сертифікований відповідно до українських та міжнародних стандартів.

68 ОТГ Дніпропетровщини отримали 'скриньки здоров’я' від ЄС - фото 118304

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що медикам Дніпропетровщини передають костюми найвищого рівня біозахисту. За гроші з обласного бюджету їх придбали 18,5 тисяч штук.

Також за добу в однієї пацієнтки із Кривого Рогу виявили COVID-19. Коронавірус підтвердився у жінки, яка знаходиться на амбулаторному лікуванні.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.