5 років по тому: у Дніпрі вшанували пам'ять загиблим поліцейським

Фото: Патрульна поліція - фото 1
Фото: Патрульна поліція

25 вересня 2016 року під час виконання службових обов'язків, загинули патрульні Артем Кутушев і Ольга Макаренко.

У Днере вшанували пам'ять загиблих поліцейських Артема Кутушева і Ольги Макаренко. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції.

«Сьогодні вже минуло 5 років з того трагічного для усієї патрульної поліції України дня. Сьогодні вбивця Артема та Олі за ґратами. Там він проведе залишок свого життя. Але, на жаль, це не поверне нам наших колег та друзів, батькам — сина й доньку, дітям — тата й маму. Як і щороку ми збираємося у цей день на місці, де загинули Артем та Оля, покладаємо квіти, вшановуємо їхню пам'ять хвилиною мовчання та схиляємо голови перед їхніми честю та гідністю, з якою вони виконали свій обов'язок поліцейського. Честь!», — йдется у повідомленні.
Пам'ятник загиблим - фото 190811

Пам'ятник загиблим
Фото: Патрульна поліція

Вшанували пам'ять - фото 190812

Вшанували пам'ять
Фото: Патрульна поліція

Минуло 5 років - фото 190810

Минуло 5 років
Фото: Патрульна поліція

 

 

Нагадаємо, що 25 вересня 2016 року під час виконання службових обов'язків, загинули патрульні Артем Кутушев і Ольга Макаренко. Вони зупинили автомобіль за порушення правил дорожнього руху — водій транспортного засобу проїхав на червоне світло. Спершу чоловік намагався «домовитися» з правоохоронцями, а потім почав стрілянину. У результаті перестрілки Артем Кутушев загинув на місці, а його напарниця Ольга Макаренко — у лікарні.

Водієм був Олександр Пугачов — особистий охоронець командира батальйону «Торнадо», який також отримав поранення і приїхав за допомогою до лікарні ім. Мечникова. Там, йому лікарі допомогли, але затримали поліцейські.

Судові засідання по вбивству тривали кілька років, в результаті яких Пугачова засудили до довічного ув'язнення.

Реклама

Раніше ми писали про те, що на Дніпропетровщині рейдери намагалися захопити урожай соняшнику.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама