5 кисневих концентраторів і засоби індивідуального захисту отримала лікарня Кам'янського

13 лютого, 16:02
Актуально
5 кисневих концентраторів і засоби індивідуального захисту отримала лікарня Кам'янського - фото 1

П’ять кисневих концентраторів і засоби індивідуального захисту на боротьбу з коронавірусом. Таку допомогу від компанії Київстар та фонду «Твоя Опора» отримала сьома лікарня Кам’янського.

Медики кажуть, зараз у реанімації – 9 важких пацієнтів. І всі вони на кисневій терапії. Тому самостійно забезпечити їх усім необхідним вкрай важко.

«Це обладнання безпечне. Воно індивідуальне для кожного хворого. Це дуже важливе обладнання. Хворі використовують кисень ,який виділяється цими концентраторами, щоденно, в любий час. Ці апарати дуже зручні у використанні», — говорить медична директорка Кам'янської лікарні №7 Ольга Касюра.

Ці концентратори розподіляють кисень одразу на два ліжка. Лікарень, що потребують такого обладнання, у країні – багато, кажуть благодійники. Тому загалом закупили 55 апаратів для 12-ти медичних закладів держави.

«Завдяки компанії Київстар нам вже вдалося придбати апарати ШВЛ, монітори пацієнта, витратні матеріали, а зараз ми закупили кисневі концентратори для того, щоб допомогти хворим вчасно боротися з коронавірусом, і не потрапляти до відділення реанімації. Я дуже вдячна компанії Київстар за те, що вони так активно включилися у допомогу українців у боротьбі з пандемією», — каже засновниця фонду «Твоя опора» Валерія Татарчук.

Із початку пандемії компанія Київстар уже надала допомогу на суму 80 мільйонів гривень. А 70 тисяч медиків отримали ще й бонуси на мобільні рахунки. Так, кажуть меценати, вирішили віддячити тим, хто цілодобово бореться за життя українців.