38 років на посаді: ректор Дніпровської політехніки встановив національний рекорд України

04 березня, 17:45
38 років на посаді: ректор Дніпровської політехніки встановив національний рекорд України - фото 1

38 років та 5 місяців на посаді. Ректор Дніпровської політехніки, Геннадій Півняк, установив національний рекорд України. Це найдовший термін роботи на одному місці.

Він очолював університет з 1982 року. За це чоловікові вручили спеціальне посвідчення представники реєстру рекордів. Сам він зазначив, що вже закінчує свою роботу. 25 березня відбудуться вибори нового ректора.

«По перше — ми не займалися рекордами, чесно працювали, виконуючи свою місію. Я весь час читав лекції, і скажу вам відкрито, що небагато у нас ректорів читають лекції. І для мене це найшасливіша мить: бачити цих студентів», — каже ректор Національного технічного університету "Дніпровська політехніка" Геннадій Півняк.
«Отримати рекорд у нас не так просто, у нас проходить спеціальна оцінка, працюють експерти, які переглядають протоколи, чи дійсно це так, чи не було нічого подібного. І на сьогодні, людина яка отримає цей рекорд, ми дійсно можемо сказати, що це найтриваліший період перебування на посаді», — говорить представниця Національного реєстру рекордів України Олена Булах.

 

Поділитися: