34 телеканал запускає спецпроєкт до Дня Незалежності України

34 телеканал запускає спецпроєкт до Дня Незалежності України - фото 1

30 років — це приблизно третина людського життя. Здається, що це дуже мало і водночас — багато. 30 років тому на карті світу з’явилася Україна. 30 років тому сильний та нескорений народ нарешті став незалежним.

Зміни — це завжди болючий та складний процес. За ці роки Україна зіткнулася з фінансовими кризами, кримінальним свавіллям, авіатрощами, природними катастрофами, розстрілом Небесної сотні, війною, пандемією… Але зміни завжди приносять результати: високі спортивні досягнення, важливі наукові відкриття, музика, яку слухає весь світ, економічне становлення, будівництво виробничих потужностей.

Україна складається з мегаполісів та маленьких хуторів на декілька родин, з елітних багатоповерхівок та хаток-мазанок, степів та морських берегів, а також із людей, які власним почерком пишуть історію свого краю та цілої країни.

У Дніпропетровській області проживає близько трьох мільйонів українців. Це люди з особливим менталітетом, які змогли побудувати промисловий центр України. За останні 30 років на Дніпропетровщині навчилися конструювати ракети, рятувати новонароджених та плавити сталь. Водночас жителі регіону пережили смертоносні зсуви, вибухи та "Марганецьку катастрофу".

Про те, що відбулося в Україні та Дніпропетровскій області, розкажуть журналісти 34 телеканалу в межах спецпроєкту ""Незалежність. Наші 30". Ми покажемо своє бачення новітньої історії України та пояснимо, як вплинули події на Дніпропетровщині на хід історії цілої держави. До Дня Незалежності України на сторінці спецпроєкту ми опублікуємо 30 матеріалів про те, чим жили українці останні 30 років.

Реклама

Реклама