34-ка запустила дістанційне навчання для школярів

27 березня, 18:46
34-ка запустила дістанційне навчання для школярів - фото 1

Освоїти шкільну програму  в умовах карантину учні тепер можуть, не виходячи за поріг своєї домівки.

Як і чому навчатимуть — розкажемо у наступному сюжеті.
Школи закриті на карантин, але це зовсім не означає, що навчальний процес припинився. Світлана — вчителька математики однієї із середніх шкіл Дніпра. На уроці замість учнів — телевізійні камери. Проходять зйомки відео-уроків.

«Ми приєдналися до цього проєкту, щоб дистанційно дітям мати змогу викладати навчальний матеріал — той, що не встигли викласти. Дійсно, діти зараз (я спілкуюсь з багатьма) готові до навчання. Вони з задоволенням проглядають відео-уроки, з задоволенням виконують домашні роботи», — ділиться вчителька математики ЗОСШ № 47 Світлана Туманова.


Кілька десятків педагогів-ентузіастів підтримали ініціативу міського департаменту гуманітарної політики. Аби учні могли отримувати знання.

«Цей проєкт започатковано на період тривалості карантину. Уроки відповідають відповідній програмі, яка передбачена чинним законодавством. Програми затверджені Міністерством. Сподіваємося, що ці відео-уроки стануть корисними для всіх», — каже Світлана Клявченко, начальниця відділу міського управління освіти.


Записує і транслює онлайн-уроки 34 телеканал.

«34 телеканал долучився до цього корисного і цікавого проєкту. І з 27-го березня дніпровські школярі 5, 6, 7 та 8 класів зможуть навчатися онлайн, завітавши на нашу офіційну YouTube-сторінку», — розповідає Ольга Журавель, координаторка проєкту “Школа online”.


Навчатися онлайн школярі зможуть з понеділка по п'ятницю з 9 ранку.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: