34-ка у вишиванці: журналісти "Деталей" розповіли, в яких нарядах знімають сюжети

34-ка у вишиванці: журналісти "Деталей" розповіли, в яких нарядах знімають сюжети - фото 1

Креативні співробітники 34 телеканалу створюють вишиванки власними руками.

Із квітами чи орнаментом, білі та різнокольорові. Сьогодні Україна відзначає День вишиванки. Вже 14 рік поспіль у третій четвер травня усі одночасно дістають із шаф національний одяг. Особливого дрес-коду дотримується і редакція 34-ки. Також цього тижня ми створюємо цикл сюжетів про історію та сучасність традиційного вбрання.

«Вишити собі вишиванку мені давно хотілось. Проте ні хрестиком, ні гладдю я, на жаль, вишивати не вмію, зате вмію вишивати бісером.
Із задоволення спробувала взятися за таку роботу. І вишила собі таку сорочку. Саме цього дня хочеться бути солідарними з усіма українцями і одягти національну вишиванку, яка славиться в усьому світі», — ділиться продюсерка "Деталей" Наталя Лоба.
«Журналісти 34-ки щороку відзначають День вишиванки. Ми тут цілий день працюємо, їздимо на зйомки у вишиванках. Адже вишиванка — це не лише патріотично, а й красиво», — розповідає Олена Кузьменко, шеф-редактор "Деталей".

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама