34-й телеканал запускає новий проєкт "Бути першим" про лідерів Дніпропетровщини

03.12.2020, 17:20
34-й телеканал запускає новий проєкт "Бути першим" про лідерів Дніпропетровщини - фото 1

Стати героєм програми та поділитися секретами може кожен. Зйомки вже стартували. Всі деталі з-за лаштунків проєкту "Бути першим" дізналася кореспондентка 34 телеканалу.

Про найкращих, успішних і талановитих. 34-ка презентує спецпроєкт "Бути Першим". Як компанії-лідери регіону долали свій шлях до тріумфу.

«Головна наша задача — щоб ці сюжети були цікаві для людей, а як це зробити, 34-ка вже знає і вміє. Головне — якісна картинка та цікаві люди, таких людей у нас дуже багато. Тому всі цікаві люди, лідери особливо, які можуть повести за собою колектив, які можуть впливати на наше суспільство», — розповідає авторка проєкту Марія Іванова.

 

"Бути першим" — це знайомство з новими технологіями. Їх упроваджують компанії для того, щоб полегшити та покращити наше з вами життя. У сюжетах ми розповімо, наприклад, про ліки від COVID-19. Або про те, як можна заощаджувати електроенергію.

За успіхом будь-якої справи чи підприємства — стоять люди. Тож "Бути першим" — це проєкт і про особистостей, які привели свої компанії до перемоги.

"Бути першим" — це телевізійний проєкт. Але повністю діджиталізований. Його транслюватимуть одразу на кількох платформах. Ютуб, соціальні мережі, сайт 34 телеканалу.

«У проєкті ми хочемо зібрати успішні історії компаній і підприємств нашого регіону, розповісти, в чому вони перші, завдяки чому їм це вдалося, які у них пріоритети. Для глядачів і користувачів нашого сайту це будуть гарні живі історії наших компаній-лідерів, а для учасників у нас буде можливість знайти нових партнерів, замовників, можливо, співробітників, тобто вирішити якісь конкретні завдання і нагадати про себе в позитивному світлі», — ділиться Світлана Пруднікова, комерційна директорка 34 телеканалу.

Проєкт про перших — це і можливість команди 34-ки вкотре підтвердити своє звання найкращих. Над програмою працює велика та амбітна команда операторів, техніків, інженерів, редакторів, режисерів.

Перша програма про те, чому бути донором — корисно, що виробляють із плазми крові, та як це допоможе подолати COVID-19.

Дивіться одразу після "Деталей".

Поділитися: