31 травня: які відомі і історичні особистості народилися цього дня?

31 травня, 10:15
Світлана Алексієвич - фото 1
Світлана Алексієвич

Від актора і до письменниці, яка отримала Нобелівську премію.

У 1852 році з'явився на світ Юліус Ріхард Петрі, німецький мікробіолог. Відомий в історії перш за все тим, що, працюючи разом з Робертом Кохом, винайшов в 1877 році лабораторний посуд, пізніше названий його ім'ям.
31 травня: які відомі і історичні особистості народилися цього дня? - фото 116520

У 1892 році на світ з'явився Грегор Штрассер. Політик, один із засновників та лідерів НСДАП. З роками потрапив в немилість до Гітлера і був вбитий у "Ніч довгих ножів" - 30 червня 1934 року.
31 травня: які відомі і історичні особистості народилися цього дня? - фото 116522

У 1930 році народився Клінт Іствуд, американський кіноактор і режисер. Володар чотирьох премій «Оскар». Відомий по зйомках у фільмах «За жменю доларів», «На кілька доларів більше» та «Хороший, поганий, злий».
31 травня: які відомі і історичні особистості народилися цього дня? - фото 116521

У 1948 році з'явилася на світ Світлана Алексієвич. Радянська і білоруська письменниця журналістка. Лауреатка Нобелівської премії з літератури за 2015 рік. Найбільшу популярність здобули її книги в жанрі художньо-документальної прози «У війни не жіноче обличчя», «Цинкові хлопчики», «Чорнобильська молитва» та «Час секонд хенд».
Твори Алексієвич присвячені життю пізнього СРСР і пострадянській епосі, а також пройняті почуттями співчуття і гуманізму.

А в 1976 році на світ з'явився Колін Фаррелл, ірландський кіноактор. Відомий по зйомках у фільмах "S.W.A.T.: Спецназ міста янголів", "Залягти на дно в Брюгге" і "Фантастичні тварини і де вони мешкають".
31 травня: які відомі і історичні особистості народилися цього дня? - фото 116523

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: