30 серпня: які історичні та відомі особистості народилися цього дня?

30 серпня, 10:15
30 серпня: які історичні та відомі особистості народилися цього дня? - фото 1

Сьогодні ми розглянемо чотири людини з XX століття.

У 1912 році з'явилася на світ Ненсі Уейк. Відома як агент Макі французького Опору.
Макі - це збройні групи партизан, які діяли в сільській місцевості. Спочатку вони складалися з чоловіків, які втекли в гори, щоб уникнути призову в вішистські трудові загони, що відправляються на примусові роботи до Німеччини.
У 1943 році була найбільш розшукуваною німецьким гестапо людиною. Є власницею найбільшої кількості нагород серед жінок-солдатів армій союзників у Другій світовій війні.
30 серпня: які історичні та відомі особистості народилися цього дня? - фото 129759

У 1937 році на світ з'явився Брюс МакЛарен, новозеландський автогонщик. Увійшов в історію як засновник автогоночної команди "McLaren", однієї з найуспішніших в "Формулі-1".
30 серпня: які історичні та відомі особистості народилися цього дня? - фото 129758

У 1958 році народилася Анна Політковська. Російська журналістка і правозахисниця. Приділяла особливу увагу російсько-чеченським війнам. У жовтні 2002 року брала участь в переговорах з чеченськими бойовиками, які захопили заручників в театральному центрі на московській Дубровці, і носила заручникам воду. 7 жовтня 2006 року була застрелена в ліфті свого будинку.
30 серпня: які історичні та відомі особистості народилися цього дня? - фото 129760

А у 1972 році з'явилася на світ Кемерон Діас, американська топ-модель і кіноактриса. Відома по зйомках у фільмах "Маска", "Страх і ненависть в Лас-Вегасі", "Бути Джоном Малковичем", "Ангели Чарлі", "Ангели Чарлі: Тільки вперед", "Радник" та інших.

Олександр Воловоденко
Олександр Воловоденко журналіст, редактор
Поділитися: