29 серпня: які відомі і історичні особистості народилися цього дня?

29 серпня, 10:15
29 серпня: які відомі і історичні особистості народилися цього дня? - фото 1

Від співака і до політика.

У 1632 році з'явився на світ Джон Локк, англійський філософ-просвітитель. Він є автором емпіричної теорії пізнання - напрямку в теорії пізнання, яке визнає почуттєві відчуття джерелом знання і передбачає, що зміст знання може бути або представлений як опис цього відчуття, або зведений до нього.
29 серпня: які відомі і історичні особистості народилися цього дня? - фото 129378

У 1936 році на світ з'явився Джон Маккейн. Американський політик і сенатор.
Дід і батько Маккейна були адміралами Військово-морських сил США. Джон пішов по їх стопах і в 1958 році закінчив Військово-морську академію Сполучених Штатів Америки, ставши льотчиком палубної авіації.
Ветеран В'єтнамської війни. Був збитий радянською ракетою над Ханоєм в 1967 році, пробув у в'єтнамському полоні п'ять з половиною років і був випущений в 1973 році за умовами Паризької угоди.
За життя підтримував Україну в її євроатлантичних прагненнях і захисті територіальної цілісності від російської агресії. Його ім'ям названа одна з вулиць у Києві, а також бібліотека української діаспори в Дніпрі.

А в 1958 році народився Майкл Джексон, американський співак і танцюрист. Вважається «королем поп-музики». Володар 15 премій «Греммі» і сотень інших нагород. Кількість проданих в світі записів Джексона (альбомів, синглів, збірників, etc.) становить 1 мільярд копій.
29 серпня: які відомі і історичні особистості народилися цього дня? - фото 129374

Олександр Воловоденко
Олександр Воловоденко журналіст, редактор
Поділитися: