28 червня: які відомі та історичні особистості народилися цього дня?

28.06.2020, 10:15
28 червня: які відомі та історичні особистості народилися цього дня? - фото 1

Від філософа і до засновника всесвітньо відомих компаній.

У 1577 році з'явився на світ Пітер Пауль Рубенс, фламандський живописець. Один з основоположників мистецтва бароко, дипломат і колекціонер. Творча спадщина Рубенса налічує близько 3 тисяч картин, значна частина яких виконана у співпраці з учнями і колегами, найвідомішим з яких був Антоніс ван Дейк.
28 червня: які відомі та історичні особистості народилися цього дня? - фото 120557

У 1712 році на світ з'явився Жан-Жак Руссо. Франко-швейцарський філософ і письменник, мислитель епохи Просвітництва, музикознавець, композитор і ботанік. Найвидатніший представник сентименталізму. Його називають предтечею Великої французької революції. Агітував за «повернення до природи» і закликав до встановлення повної соціальної рівності.
28 червня: які відомі та історичні особистості народилися цього дня? - фото 120556

У 1971 році народився Ілон Маск, інженер і підприємець. Також є винахідником і інвестором. Доларовий мільярдер. Засновник компаній "SpaceX", "PayPal", "Neuralink" і "The Boring Company".
Також в цьому році з'явився на світ Фаб'єн Бартез. Французький футбольний воротар. Чемпіон світу 1998-го і чемпіон Європи 2000 років. Виступав за команди «Тулуза», «Олімпік Марсель», «Монако», «Манчестер Юнайтед» і «Нант».
28 червня: які відомі та історичні особистості народилися цього дня? - фото 120558

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: