27 березня: дізнайся, які історичні та відомі особистості народилися сьогодні

27 березня, 10:15
27 березня: дізнайся, які історичні та відомі особистості народилися сьогодні - фото 1

Сьогодні ми розглянемо п'ятьох людей з XIX - XX століть.

У 1845 році з'явився на світ німецький фізик Вільгельм Конрад Рентген. Перший лауреат Нобелівської премії з фізики. Відкрив X-випромінювання, яке, згодом, було названо на його честь - рентгенівським.
27 березня: дізнайся, які історичні та відомі особистості народилися сьогодні - фото 162766

У 1863 році на світ з'явився англійський промисловець сер Генрі Ройс. Співзасновник нині всесвітньо відомої компанії з виробництва автомобілів і авіадвигунів "Rolls-Royce".
27 березня: дізнайся, які історичні та відомі особистості народилися сьогодні - фото 162765

У 1963 році народився американський кінорежисер Квентін Тарантіно. Його фільми відрізняються нелінійною структурою оповідання, переосмисленням культурно-історичного процесу, використанням готових форм і естетизацією насильства. Брав участь у створенні таких фільмів як "Кримінальне чтиво", "Вбити Білла. Фільм 1", "Вбити Білла. Фільм 2", "Безславні виродки", "Безславні виродки", etc.

У 1975 році з'явилась на світ американська співачка Стейсі Енн Фергюсон, більш відома як Фергі. Колишня вокалістка відомої американської групи «Black Eyed Peas».
27 березня: дізнайся, які історичні та відомі особистості народилися сьогодні - фото 162767

А у 1986 році на світ з'явився німецький футболіст на позиції воротаря Мануель Нойер. Капітан мюнхенської «Баварії» і збірної Німеччини. Визнається фахівцями як один з кращих воротарів сучасності і взагалі в історії футболу.
27 березня: дізнайся, які історичні та відомі особистості народилися сьогодні - фото 162768

Олександр Воловоденко
Олександр Воловоденко журналіст, редактор
Поділитися: