26 листопада будуть зміни у русі трамваїв

26 листопада будуть зміни у русі трамваїв - фото 1

У зв’язку з проведенням робіт поблизу трамвайних колій будуть внесені тимчасові зміни в роботу двох трамвайних маршрутів.

26 листопада тимчасово призупинять рух трамваїв № 12 та № 16. Про це пишуть у пресслужбі КП “Дніпровський електротранспорт” ДМР.

За словами представників підприємства, трамваїв не буде на маршруті з 10:00 до 13:00.

Зміни пов’язані з виконанням робіт з видалення аварійних дерев на розворотному кільці на вул. Ігоря Сікорського.

«Будь ласка, враховуйте зазначені зміни при плануванні своїх поїздок. Адміністрація приносить вибачення за тимчасові незручності. Ми працюємо задля безпеки, надійності і підвищення якості перевезень», — йдеться у повідомленні комунального підприємства.

Також 34.ua нагадує, що Україна перебуває у "червоній" зоні епідемічної небезпеки. І у зв'язку з цим є певні обмеження. Так, перевозити між регіонами можуть пасажирів тільки із "зеленими" COVID-сертифікатами, довідкою, що вже перехворіли (з дня одужання має пройти не більше шести місяців), або негативним тестом на коронавірус терміном до 72 годин. У міському транспорті Дніпра перевозять усіх пасажирів незалежно від того, вакциновані вони чи ні. Головне, щоб кількість пасажирів у салоні не перевищувала кількість місць для сидіння. Також пасажири та водії не повинні забувати про масковий режим. До закладів (ТРЦ, кіно, ресторани, кафе) також можна потрапити лише із сертифікатом вакцинації, негативним ПЛР-тестом терміном до 72 годин або довідкою, що вже перехворіли (від дня одужання має пройти не більше шести місяців).

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.
Джерело: КП “Дніпровський електротранспорт” ДМР

Реклама