23 вересня у Петриківському районі сталась аварія з жертвами

24.09.2020, 19:19
23 вересня у Петриківському районі сталась аварія з жертвами - фото 1

23 вересня 2020 року в Петриківському районі водій "ВАЗа" не впорався з керуванням, і вилетів на зустрічну смугу, де зіткнувся з фурою.

24-річного кермувальника з салону автівки вирізали рятувальники. Його і дружину забрала "швидка". Жінка померла, а їхній 2-річний син зараз у комі в обласній дитячій лікарні.

«Стан дитини критичний. На сьогоднішні, на перше місце виступає черепно-мозкова травма. Крім того, у дитини є і забій легень, і забій серця. Про прогнози ми зможемо говорити, коли пройде від 3 до 5 діб. Це критичний період», — каже завідувач відділення реанімації обласної дитячої лікарні Сергій Єгоров.


Бабуся маленького Даніїла просить про допомогу, адже у лікарні є не всі необхідні препарати.

«Дитина у вкрай тяжкому стані. Дуже сподіваюсь, що з ним все буде добре. Тому що мама не вижила, мама померла, дитина залишилася сиротою. Батько нібито легше, в реанімації», — розповідає Світлана Довганич.


Волонтери розпочали збір коштів на допомогу Даніїлу.

«Ми відкрили збір. Оскільки у бабусі немає фінансів, тато дитини знаходиться в реанімації. Суму не можу сказати яку зібрали, не до цього. Яку витратимо — ще невідомо. Все залежить від стану дитини. Те, що є в лікарні, — лікарня виділяє. Чого немає — докуповуємо ми», — сказала волонтерка Олександра Тимощенкова.


Телефон волонтерки — 067 562 20 44

Поділитися: