22 лютого: які історичні та відомі особистості народилися в цей день?

Едвард Кеннеді - фото 1
Едвард Кеннеді

Від кіноактора і до одного з творців найпотужнішої держави в світі.

У 1732 році з'явився на світ Джордж Вашингтон, американський військовий і державний діяч. Увійшов в історію як один з батьків-засновників Сполучених Штатів Америки. Також був їхнім першим президентом, його каденція тривала з 1789 по 1797 роки.
22 лютого: які історичні та відомі особистості народилися в цей день? - фото 101103

У 1788 році на світ з'явився Артур Шопенгауер. Німецький філософ, один з перших представників школи ірраціоналізму. Він сповідував філософські концепції і вчення, що обмежують або заперечують роль розуму в осягненні світу.
22 лютого: які історичні та відомі особистості народилися в цей день? - фото 101104

У 1806 році народився Левко Боровиковський, український поет. Також відомий як байкар і перекладач.
22 лютого: які історичні та відомі особистості народилися в цей день? - фото 101110

У 1822 році з'явився на світ Адольф Кусмауль. Німецький терапевт і один із засновників сучасної гастроскопії - візуального огляду стінок стравоходу, шлунка і дванадцятипалої кишки за допомогою спеціального інструменту.
22 лютого: які історичні та відомі особистості народилися в цей день? - фото 101108

У 1857 році на світ з'явилися відразу дві важливі для історії людини. Роберт Баден-Пауелл, британський воєначальник і засновник скаутського руху. А також Генріх Герц, німецький фізик і один з основоположників електродинаміки.


У 1918 році народився Роберт Уодлоу, американський циркач. Найвища людина в історії, згідно з Книгою рекордів Гіннесса. Страждав пухлиною гіпофізу і акромегалією, від того і доріс до 272 сантиметрів.
22 лютого: які історичні та відомі особистості народилися в цей день? - фото 101106

У 1932 році з'явився на світ Едвард Кеннеді. Американський політик в ранзі сенатора. Був головою комітету з охорони здоров'я, освіти, праці і пенсійного забезпечення. Молодший брат Джона і Роберта Кеннеді.

А в 1959 році на світ з'явився Кайл Маклаклен, американський актор. Хоч і знявся в понад тридцять картинах, але найбільш відомий, як спеціальний агент ФБР Дейл Купер з телесеріалу «Твін Пікс».
22 лютого: які історичні та відомі особистості народилися в цей день? - фото 101107

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама