21 квітня у Дніпрі перекриють проспект Яворницького: як ходитиме транспорт?

20 квітня, 17:30
Фото: Департамент транспорту та інфраструктури - фото 1
Фото: Департамент транспорту та інфраструктури

Завтра, 21 квітня, з 14:30 до 16:30 у Дніпрі буде перекрито рух на ділянці проспекту Дмитра Яворницького від вул. Володимира Винниченка до вул. Сергія Єфремова та від вул. Володимира Моссаковського до вул. Василя Жуковського

Це буде зроблено через проведення робіт із будівництва Дніпровського метрополітену. Перекрито буде як проїзну, так і пішохідну частини.

На час перекриття буде змінено схему руху маршрутів громадського транспорту. Він рухатиметься таким чином:

1) Електротранспорт

Трамваї № 1 будуть курсувати за зміненими напрямками

від Залізничного вокзалу:

- Залізничний вокзал – просп. Дмитра Яворницького – вул. Центральна;

- Залізничний вокзал – просп. Дмитра Яворницького – вул. Шмідта – просп. Пушкіна – вул. Святослава Хороброго – вул. Чернишевського – вул. Севастопольська – Транспортний університет.

від Транспортного університету:

- Транспортний університет – вул. Севастопольська – вул. Чернишевського – вул. Святослава Хороброго – просп. Пушкіна – вул. Шмідта – пл. Старомостова – Залізничний вокзал.

Тролейбуси № 1 призупиняють рух.

Тролейбуси № 4 будуть курсувати за скороченим маршрутом від ст. м. “Металургів” до просп. Олександра Поля.

Тролейбуси «кільце "А"» та «кільце "Б"» курсуватимуть за зміненим напрямком:

- пл. Соборна – просп. Гагаріна – вул. Титова – вул. Робоча – просп. Пушкіна (до вул. Андрія Фабра) – вул. Леваневського – Залізничний вокзал – просп. Дмитра Яворницького – вул. Шмідта – вул. Робоча – вул. Титова – просп. Гагаріна – пл. Соборна.

2) Автобусний транспорт

Маршрути 87А, 101А, 124А, 146А у напрямку до Соборної площі об'їзд від просп. Дмитра Яворницького через вул. Михайла Грушевського, вул. Святослава Хороброго, вул. Чернишевського і далі за маршрутом;

Маршрути 118, 157А у напрямку до Соборної площі об'їзд від просп. Дмитра Яворницького через вул. Михайла Грушевського, вул. Святослава Хороброго, вул. Чернишевського, просп. Гагаріна і далі за маршрутом;

Маршрути 87Б, 101А, 118, 124А, 146Б, 157А у напрямку до площі Героїв Майдану об'їзд від Соборної площі через вул. Олеся Гончара, вул. Чернишевського, вул. Гоголя і далі за маршрутом.

У дніпровському Департаменті транспорту та інфраструктури просять врахувати цю інформацію під час пересування містом.

Нагадаємо, раніше ми також писали, що Юрій Голик розповів про трасу Н-31 та дніпровський аеропорт