17 жовтня: які сьогодні свята?

17 жовтня: які сьогодні свята? - фото 1

Сьогодні День працівників целюлозно-паперової промисловості України та Міжнародний день боротьби з бідністю.

Останній заснований Генеральною Асамблеєю ООН 22 грудня 1992 року. Відзначається щороку, починаючи з 1993-го. У цей день Генасамблея закликає всі держави проводити пропаганду заходів щодо ліквідації бідності. Метою проведення цього дня є підвищення усвідомлення першорядної необхідності боротьби за ліквідацію бідності у всіх країнах світу, особливо в тих, що розвиваються. В цей день у 1987 році майже 100 тисяч чоловік зібралися на паризькій площі Трокадеро, щоб висловити своє неприйняття бідності.

Вимагаючи дотримання прав людини, правозахисники підтримали гасло засновника Міжнародного руху за надання допомоги групам населення, що бідують Жозефа Вресінскі - “там, де людина змушена жити в бідності, порушуються права людини. об'єднатися в боротьбі за повагу цих прав є священний обов'язок кожного”.
Також в цей день в Україні святкується День працівників целюлозно-паперової промисловості.

Свято засноване президентом Віктором Ющенком, "на підтримку ініціативи працівників целюлозно-паперової промисловості України". Таким чином професійне свято працівників целюлозно-паперової промисловості було виокремлене з Дня працівника лісу. В цей день перші особи держави вітають працівників української целюлозно-паперової промисловості, а найуспішніші працівники удостоюються державних нагород і почесних звань. Вітаємо всіх, кому важливі ці дні календаря!

17 жовтня: які сьогодні свята? - фото 137068

Реклама