14 тисяч людей знайшли прихисток від війни у Кам’янському

14 тисяч людей знайшли прихисток від війни у Кам’янському - фото 1

Місто продовжує підтримувати вимушених переселенців.

Допомагають юридично та психологічно: у Кам’янському створили Центри Турботи для переселенців. Волонтерські хаби відкрилися у міських територіальних центрах соціального обслуговування населення. Адже за три місяці війни до міста приїхали понад 14 тисяч біженців.

«У нашому місті є 10 місць, де люди отримують прихисток, там де вони можуть проживати. Це на базі наших міських тер центрів. А також на базі міських гуртожитків. Ми отримуємо допомогу від нашої обласної адміністрації, наших волонтерів», — розповідає міський голова Кам‘янського Андрій Білоусов.

До центрів турботи постійно доправляють гуманітарну допомогу. Подушки, ковдри, а ще – продуктові набори, аби люди могли взяти собі те, чого не вистачає у війну.

«Ми живемо у Кам’янському, ми багатодітна родина, нам вчора подзвонили, сказали прийдіть, получіть допопогму. Родини залишились частино без доходу. Багато людей пішли на 2\3 зарплати», — каже Катерина, мешканка Кам‘янського.

Майже 5 тисяч речей для сну передало переселенцям міське підприємство.

«Ми надаємо допомогу близько 5000 людей, незахищенім верствам населення саме у Каменському. Це робиться разом із нашим мером, ми робимо це разом і і я маю надію, що ця допомога дійсно буде потрібна і ми зможемо з людей зняти тягар тих обставин, які ми маємо в Україні», — зазначає Дмитро Липпа, генеральний директор «Каметсталь» групи «Метінвест».

А ще – привезли продуктові набори для найбільш незахищених верств населення. Консерви, крупи та макарони, олія і борошно.

Реклама

Аліна Моренко
Аліна Моренко Спеціальний кореспондент. Досвід роботи у журналістиці: 7 років. На 34 телеканалі працюю 2 роки. Улюблені теми: децентралізація, іпотека, демографічна криза.

Реклама