120 пацієнтів із Covid-19 знаходяться у "Мечникова"

15 жовтня, 14:58
120 пацієнтів із Covid-19 знаходяться у "Мечникова" - фото 1

Двадцять із них, із тяжкою пневмонією, знаходяться у відділенні реанімації. Щодня їх лікують сотні медиків. Наступного тижня в обласній лікарні відкриють додаткове відділення. Терапевтичний корпус перепрофілюють для "ковідних" пацієнтів. Там лікуватимуть жителів Дніпра.

«Ми запускаємо все для того, щоб усі дніпряни могли отримати гідну допомогу: і лабораторну, і лікувальну, і діагностичну. Всі ми налаштовані на те, що ми обов'язково переможемо Covid-19. І наше місто повернеться до нормального життя», — повідомляє Сергій Риженко, генеральний директор ОКЛ ім. І. Мечникова.

Тяжку форму Covid-19 переніс народний артист України Василь Крачковський. Він був на апараті штучної вентиляції легень. Сам зізнається: відчував себе на межі, але його врятували медики обласної лікарні.

«Так, як працюють медики, у цих скафандрах — це неможливо! Вони роблять усе! Вони підходять по чотири людини. Я радий, що у нас медицина, нехай вона державою не так оплачується, і це дуже шкода. Але люди — високопрофесійні», — ділиться народний артист України Василь Крачковський.
Поділитися: