11 інфікованих COVID-19 виявили за добу в Кривому Розі

19 серпня, 17:44
11 інфікованих COVID-19 виявили за добу в Кривому Розі - фото 1

Більшість пацієнтів із коронавірусом знаходяться на стаціонарному лікуванні.

У Кривому Розі за добу зафіксували 11 нових випадків зараження COVID-19. Вісім пацієнтів перебували на самоізоляції. Під час тестування у них підтвердився вірус. Також діагноз підтвердився у трьох містян, який уже перебували в Інфекційній лікарні з підозрою на захворювання. Вони продовжать лікуватися в медзакладі. Крім того, недуг виявили у жителя Криворізького району — він буде проходити відновлення в інфекційці.

Наразі у місті налічується 87 активних випадків коронавірусу, зокрема і чотири пацієнти з сіл. 34 людини продовжують перебувати на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів, ще 52 пацієнти — в Інфекційній лікарні. Всього в цьому медзакладі 5 осіб знаходяться у важкому стані. Ніхто не підключений до апаратів ШВЛ. Також один інфікований коронавірусів перебуває в одній із лікарень міста.

Із підозрою на COVID-19 у Кривому Розі знаходиться 157 пацієнтів, із яких 30 — в Інфекційній лікарні. Ці люди очікують результатів ПЛР-аналізів.

За час пандемії у Кривому Розі змогли подолати вірус 312 осіб, за минулу добу одужав один пацієнт. 16 хворих із діагнозом COVID-19 померли.

Нагадаємо, за минулу добу на Дніпропетровщині виявили 44 інфікованих COVID-19.

Олександр Акуленко
Олександр Акуленко журналіст, редактор
Поділитися: