100 тис. грн щомісячно: на Дніпропетровщині блокували контрабанду наркотиків до країн ЄС

100 тис. грн щомісячно: на Дніпропетровщині блокували контрабанду наркотиків до країн ЄС - фото 1

СБУ блокувала контрабанду наркотиків до країн ЄС.

На Дніпропетроівщині припинили діяльність злочинного угруповання, яке здійснювало контрабанду наркотиків до країн ЄС та пострадянського простору. Про це повідомляє пресцентр СБУ.

За попередньою версією слідства, контрабанду організував мешканець Дніпропетровщини.

Наркотичні засоби та психотропні речовини чоловік отримував з інших регіонів України поштою. Потім шукав клієнтів через Інтернет. Його цільовою аудиторією були мешканці європейських та пострадянських країн. Наркодилер ділив гуртові партії наркотиків і психотропів на маленькі порції та відправляв їх поштою.

Контрабандний канал функціонував протягом 2020-2021 років, а щомісячний дохід сягав понад 100 тис. грн. До асортименту входили метадон, PVP (один з різновидів синтетичних психостимуляторів), амфетамін та інші заборонені речовини.

Під час обшуків виявили та вилучили близько 1 кг заборонених речовин, готових до відправки, ваги та пакувальну тару, засоби зв’язку та сім-карти, гроші, чорнові записи та інші докази протиправної діяльності.

Провели обшуки - фото 176625

Провели обшуки
СБУ

Речові докази  - фото 176624

Речові докази
СБУ

Чоловіку повідомили про підозру за ч. 3 ст. 305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів) та ч. 1 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Наразі встановлюються інші особи, причетні до протиправної діяльності.

Чоловікові повідомили про підозру  - фото 176623

Чоловікові повідомили про підозру
СБУ

Раніше ми писали про те, що на Дніпропетровщині раніше судимий чоловік вбив товариша по чарці.

Реклама

Реклама