1 вересня на Дніпропетровщині провели за графіком

05.09.2020, 17:31
1 вересня на Дніпропетровщині провели за графіком - фото 1

Але з новими карантинними обмеженнями.

Без традиційних лінійок, у масках та з соціальною дистанцією. У різних містах регіону свято відзначали по своєму. Наприклад, у Петриківці та Кам’янському на День знань влаштували квести на свіжому повітрі, а вже потім повели дітей до класів.

“Учні перших-четвертих класів пересуваються по закладу без масок, а діти старших класів - п'ятих-одинадцятих - в масках. На уроках усі учасники освітнього процесу можуть перебувати без масок”, — сказала директорка колегіуму № 16 Віта Буй.


А у Дніпрі, Кривому Розі, Нікополі та Павлограді вчителям та іншим працівникам шкіл на вході мірятимуть температуру. Їдальні і класи розділили на зони. Після кожного уроку – вчителі провітрюватимуть клас. А на перерву учнів випускатимуть за чергою. Також розробили інструкції, що робити, якщо діти раптом почнуть погано себе почувати.

“Зразу ж віддаємо її медичній сестрі, яка відведе її в ізольоване приміщення, створене спеціально для цього, виміряє їй температуру, і викликає батьків. Та надає спеціальне повідомлення - 058. Для того, що є підозра на COVID”, – сказала директорка школи № 21” Антоніна Змієнко.
Поділитися: