1 листопада: які сьогодні свята?

1 листопада: які сьогодні свята? - фото 1

Сьогодні День працівника соціальної сфери України і Всесвітній веганський день.

Останній відзначається з 1994 року. У цей день 1944-го року у Великобританії була створена «Веганська спільнота». Щороку 1 листопада вегани усього світу проводять заходи та інформаційні акції, присвячені своїм образу харчування і взагалі життя. Вегани - це надзвичайно ретельні вегетаріанці, які не тільки вилучили зі свого раціону м'ясо і рибу.

Але і будь-які інші продукти тваринного походження - яйця, молоко, мед, etc. Вони не носять одяг зі шкіри, хутра, вовни, шовку і не користуються продуктами, які тестувалися на тваринах. Причини відмови можуть бути різними, але головне - це небажання бути причетним до вбивства тварин і жорстокого поводження з ними.

1 листопада: які сьогодні свята? - фото 139456

А День працівника соціальної сфери був заснований 13 квітня 1999 року другим президентом України Леонідом Кучмою. У цей день він підписав указ № 374/99 «Про День працівника соціальної сфери», який встановлював нове професійне свято в підтримку ініціативи «працівників системи органів праці та соціальної політики». Вітаємо всіх веганів та працівників соціальної сфери України!

Реклама