У Дніпрі пройдуть всесвітні змагання велосипедистів

У Дніпрі пройдуть всесвітні змагання велосипедистів - фото 1

20 і 21 червня 2020 велосепедисти-новачки і професіонали Дніпропетровщини зможуть позмагатися у Gran Fondo Dnipro Race, які пройдуть у нашому місті.

Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

"Дніпропетровщина отримала право провести в 2020 році Світову Серію з велосипедного спорту. Це відбіркові змагання на Чемпіонат Світу, в яких можуть взяти участь як професійні спортсмени, так і аматори. Переможці отримають можливість представити Україну і поборотися за чемпіонський титул", — розповіли в управлінні молоді та спорту Дніпропетровської ОДА.

Відзначимо, що взяти участь зможуть всі охочі від 19 років. У змаганнях буде 8 вікових категорій: 19—34 років; 35—39; 40—44; 45—49; 50—54; 55—59; 60—64, 65+.

20 червня відбудуться змагання UCI Chrono Dnipro. Учасники індивідуальної гонки повинні будуть пройти дистанцію в 20 км.

21 червня пройдуть UCI Gran Fondo Dnipro Race. Кваліфікаційна дистанція для чоловіків і жінок від 60 років — 85 км, а для спортсменів від 19 до 59 років — 155 км.

Раніше ми повідомляли, що громади Дніпропетровщини зможуть приєднатися до проекту по дигіталізації. Громади Дніпропетровщини зможуть взяти участь в швейцарсько-український проєкті EGAP. Його мета — перевести роботу органів місцевого самоврядування в цифровий формат. Як повідомили в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА, громад-учасників відберуть в результаті спеціального конкурсу.

Валерія Малихіна

Хочете отримувати оперативні й важливі новини прямо до свого месенджеру? Підписуйтеся на наш канал в Telegram.

Реклама